..::Melek::..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Bir gün Tanrı duyguları yaratmış ama bakmışki bunlar çok yoğun ve güçlü şeyler ve insanlar bunlara hazır görünmüyor.bunları bir kutuya koymuş ve meleğine emanet etmiş.Bu konuyu ona söyleyinceye dek hiç açmamasını hatta aralayıp bakmamasını söylemiş.
Bir gün bu meleğin dünyaya inmesi gerekiyormuş kutuyu yanında götürmemek için bir başka meleğe teslim etmiş ve ona sakın açmamasını yoksa Tanrının onlara kızacağını söylemiş, ancak bu 2. melek kutunun içindekileri çok merak etmiş ve biraz aralayıp baksa hiçbir zararın gelmeyeceğini düşünmüş ve kutuyu aralamış. O kutuyu aralayıp aralamaz duygular birden kutudan fırlamış ve birer birer dünyaya dökülmeye başlamış.Dünyada insanların değiştiğini birbirini sevmeye,nefret etmeye,öldürmeye,yüceltmeye başladığını gören1. melek hemen apar topar yukarı fırlamış ve duyguların neredeyse hepsinin kutudan döküldüğünü görünce bir hışım kutuyu 2. meleğin elinden aldığı gibi kapatmış.Ancak kutuda bir tek duygu sıkışıp kalmış.Yarısı içeride yarısı dünyada.Oda umutmuş.Bütün duygular vaktinden öncede olsa dünyaya inmiş.Ama sadece umudun yarısı inebilmiş.işte o yüzden bir aceleci meraklı melek yüzünden "UMUT" hep bir varmış bir yokmuş.....

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
valla kısa bi hikaye ama sonuna gelmek için resmen hız yarışı yaptım zamanla çok güsel çok eline sağlık. . .

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
teşekkürler arkadaşlar gezerken sitelerde buluyorum böle şeyler sizlerle paylaşıyorum hoşuma gitti sizinde gitmiş ne mutlu bana:):):)

εگмεя

Fuzuli Üye
Güzel hikayeydi sğoL bİCİ

HTML