mehmetçik adamı böyle yapar

snoob20

New member
keşke pkk itleri olsa bunlar. :((( bu görüntülere bakıp sevinmeyin... o ölenler afgan mücahitler. vuranlarda amerikalı.. bilginize

night_blue

New member
o nebıcım sılah oyle valla hı bıravoooo helal olsun yedıklerı ekem ıctıklerı su mehmetcıgın

Fatih Hoca

Banned
Abi tek kelimeyle oha diyorum ya bu ne beee :eek:ha

ARAN_1

Banned
tutatias (1 hour ago) Show Hide Marked as spam
0 Poor comment Good comment
(Reply) (Spam)
bende türküm bordo berelilere güvenimiz sonsuz ama burda net bisey soylemek mumkun deil turklere ait olup olmadigi bile belli deil.herhengi bir kanıt varmi??????????
adam en sonda okay falan diyor...

kaya12312 (2 days ago) Show Hide Marked as spam
(Reply) (Spam)
lan bunalr pkk lı değilki hayvanları vuruyolar

xeles62 (6 days ago) Show Hide Marked as spam
(Reply) (Spam)
agzina sicayim bunlari yapanin. vuruyorlar zevk icin dagdaki vahsi hayvanlari yazik degilmi onlara. bazilarida hemen gaza gelip ucuz kahramanliklar yapmaka ustune yok.

aynasiz9 (1 week ago) Show Hide Marked as spam
(Reply) (Spam)
son görüntüyü zumlayınca bi hayvana benziyo taslardan bi haayvan gibi çıkıyo.ama silah berbeatne mutlu türküm diyene

----------------------------------------------

youtubedeki yorumlardan bazilari,digerleri de mehmetcik oldugnu soyluyor yorumlarin ama burada benim dikkatimi ceken sey

1) ilk goruntuye dikkat ederseniz yuksek duz bir kayanin ustundeki acik hedef vuruluyor,hic bir terorist o derece mal degildir en yuksekte duz kayanin ustunde durup gelin beni vurun demez
2) videonun sonundaki arkadan gelen ses de hic Türk'e aitmis gibi gelmiyor kulaga

yine de emek icin tesekkurler

makrobatik

New member
Bence de milleti yemeyin kardeşim ben o kadar araştırdım pkk operasyomlarıyla alakalı bu kadar net videolar hiç biyerde yok amerikalılarınsa birebir çatışma görüntüleri bi çok yerde bulunabiliyo bu görüntünün türkiyeden olduğuna inanmıyorum

HTML