Medyumun sitesi mi oLur deme :)

eSKeyP

New member
hocam sonuna kadar hak veriyom sana çok salakça bişey bu yaptığı, ayıp ayıp utanmaları lazım

By CaPTaiN

New member
güsel site yabılmış ama :)

pasaklı

New member
guzel site ama kadinin basortusunden utanmasi gerek,bi bolumunde buyuden bahsedilmis dinimizce buyuyu yapan ve yaptiranin ahirette yeri yok bu kadin eminim biliyo bunlari...o basortuyu tasimayi haketmemis yazikkk

eSKeyP

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
guzel site ama kadinin basortusunden utanmasi gerek,bi bolumunde buyuden bahsedilmis dinimizce buyuyu yapan ve yaptiranin ahirette yeri yok bu kadin eminim biliyo bunlari...o basortuyu tasimayi haketmemis yazikkk
işte tam demek istediğim buydu tamamen katılıyom

~uYuSTuRuCu~

New member
SallaYin GiTSin Site GüzeL Olmu$h...

MErak EtmeYin Eden ßuLur..

Uzunefe

Altın Üye
bilmiyorum bazı kadınlar var gerçekten yetenekleri var . ama bu kadın sadece reklam herhalde . bilmiyorum bunun da vardır belki

serselcuk

New member
Arkadaşlar bu işten ciddi anlamda para kazanan bir çok medyum var.Hatta yakından tanıdığım birisi bile var.Kadının iş yerinde KDV. belgesi bile var. yani bu kadın devlete vergisini ödeyip işine devam ediyor.

gelelim asıl konuya:Bu bayan işleri ilerletmek istemiş anlaşılan ve teknolojiden yararlanıyor
iyi cesaret valla :eek:

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
hehehehe

bence medyum memişde bi site yapmalı :) demi? :)

WARTOX

New member
DarK_BlaDe' Alıntı:
Sadece guluyorum yaa birde bunun ustune forum kursun vbulletin webmasterlık yapsın !
+100000 :D böle bişii yapmasını çok isterim warlla :) zamanında bi uzaylı sitesinin forumunu birbirine katmıştım :) süper zewkliydi.. Ne zamandır böle bişii bulsamda biraz eğlensem diorum :) zuhahaha

HTML