Mc Donalds haberi

seroo85

New member
Arkadaşlar şu an bu konuyu okuyan herkes bağlantıyı paylaşsın. Facebook vidyoyu siliyor ne kadar paylaşılırsa o kadar zorlaşır. Lütfen dikkate alınız....

Login | Facebook
:sneaky2:

Ayrıca bu konu için herkesten yardım istiyorum. Mc Donalds skandalı duyulmalı!!!

3.w.i.L -

New member
ßende ßiraz Önce izLedim Ama Mc Donalds Yazmıyodu Videoda .. ßen Zaten McDonald's ÜrünLeri Yiyen ßiri değiLim .. İyiki de Yememişim .. TeşekkürLer Arkadaşım ..

МiқαDo

New member
hala bu gavurların ürettiklerini kullanan var mı ? ya da kullanmayan var mı ? hayatımızın her yerindeler malesef bunlar....

hyltlord

New member
kadeşim iyi güzel demişsinde bunun mcdonalds ile bağlantısını nasıl kuracağız. bununla ilgili videoda hiçbir done yok.

yapılan iş her harukarda reazlet..

düşünce olarak bende aynı fikirdeyim.

ama ben bu videoyu bir arkadaşıma izletsem.

en fazla yapılan işe küfredecek. ilgili firmaya değil..

Fatih Hoca

Banned
Koskoca McDonalds bunu yapar mı ? Bırakın Allah aşkına, amacım adamları savunmak değil ama göz var nizam var, McDonalds olduğu nerden belli ? Bunlar bazı firmaların oynadığı çirkin oyunlar. Kendi pazar paylarını düşünerek ve tamamen çıkar beklentisi güdülerek oynanan pis oyunlar.

seroo85

New member
Çoğu arkadaşım aynı düşünceyi dile getiriyor. Cevaplarınız için teşekkürler. Ama burada önemli olan birlik ve beraberlik gücüyle bunun gibi rezillikleri elimizle olmasa bile yazılarımızla kınadığımızı göstermek. Tabii ki ilgili firmaların bu rezaletlerden haberi olmayabilir. Ama asıl önemli olan bunlardan haberi olmasa bile dikkatli davranmalarıdır. Hepinize teşekkürler...

phoenixx

New member
tmm video hiç iç açıcı değil...

fakat bu rezaleti yapanın mcdonalds olduğu da belli değil...

bunu bilemeyiz...

ben bursada oturuyorum... bursa da yapılan denetimlerde en temiz fast food mcdonalds seçilmişti...

belediyenin denetim üyeleri bu denetlemeyi gerçekleştirmişti...

bide böyle bir yönü var....

eğer kesin bir kanıt yoksa karalamaya gerek yok ...

çok yanlış...

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Arkadaşlar şu an bu konuyu okuyan herkes bağlantıyı paylaşsın. Facebook vidyoyu siliyor ne kadar paylaşılırsa o kadar zorlaşır. Lütfen dikkate alınız....

Login | Facebook
:sneaky2:

Ayrıca bu konu için herkesten yardım istiyorum. Mc Donalds skandalı duyulmalı!!!
Selam kardeşim. Aynen dediğin oldu video 1 gün dayandı. Ama elindeyse lütfen o videoyu Rapid ve Hotfile gibi bi siteye upload edermisin rica etsem.
Bu rezilliği görmek ve göstermek haktır ama şu anda mevcut videoya ulaşma şansı olmadığı için öle şansımız yok. Eğer arşivlediysen burada paylaşır mısın.

Teşekkürler şimdiden. Selametle ..

TheMetaor

тм ρRoduction
Bende izledim zaten yemiyodum fast food cesitlerini yememde paylasan adam büyük iylik yaptı ama gidenler elbet olacak.

speclyzer

New member
videoyu başka siteye koyabilir misin facebook u olan var olmayan var bide facebook sürekli siliyo zaten..

HTML