Max Payne - Filmden Kareler

Hardy

KroNiqDepR3s!F

Uzun bir süredir çekimleri devam eden efsanevi oyun Max Payne'nin filminden ilk kareler bizlere sunuldu. Mekanların ve karakterlerin nekadar Mp adına uygun olduğunu gördüğümüz resimleri sizlere sunuyoruz.

Hitman gibi oyundan Sinema Sahnesine geçen Max Payne nin de güzel olacağını sanıyorum.

Filmin Fragmanı

http://rapidshare.com/files/13082855...Hardy.rar.html

Kaçan Aşık

Yönetmen
Max Payne​

Ailesi bir komployla katledilmiş DEA ajanı Max Payne ve kardeşinin öcünü almak isteyen eski suikastçi Mona Sax; New York şehrindeki seri cinayetleri çözmek için bir araya gelirler. Ünlü bilgisayar oyunundan uyarlanan filmde ikili, polis ve bazı insafsız şirketlerin gözünde de av konumundadır.​

Yapım :
2008, ABD
Tür :
Aksiyon / Dram / Gerilim / Suç
Yönetmen :
John Moore
Senaryo :
Sam Lake, Shawn Ryan, Beau Thorne
Oyuncular :
Kate Burton, Mark Wahlberg, Donal Logue, Ludacris , Beau Bridges, Mila Kunis, Ted Atherton, Joel Gordon
Yapımcı :
Scott Faye, Julie Yorn
Görüntü Yönetmeni :
Jonathan Sela
Gösterim Tarihi :
17 Ekim 2008​

LyCoN

New member
Max Payne e Keanu Reeves cuk diye otururdu oyuncu seçimi yanLış.. Mark Wahlberg biraz sarışına çaLıyor..Bizim Max Sarışın mı ki !

Whispering

New member
sırada PRO EVOULATİON SOCCER varmış filmin konusu kore finallerini kaçıran çocuk japon takıında oynamaya başlıyo bu çocuk çok yetenekli ölü yaprak vuruşu filan vuruyo galiba bu tsubasaydı

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Çok güzel bir oyundu umarım filmde güzel olur

Tekkenin de yapsalar keşke filmini:D

seboist_18

New member
Filmin yönetmeni John Moore oyundaki atmosferi yakalayabilmek için ''Phantom'' adlı bir kamera sistemi kullanmayı tercih etmiş.Saniyede 1000 kadar kare yakalayabilen bu bilgisayar programıyla oyunda ve aynı zamanda da Matrix'te yer alan ''bullet time''ı bir adım daha ileriye götürmeyi amaçlamış..

Fragmana bakılırsa çok güzel bir yapıma benziyor,heyecanla bekliyorum :durdurun

Son 1 hafta :victory

HTML