mavi ekran...

pacitom

New member
s.a bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim 2 hafta kadardan beri usb depolama aygıtı takıyorum ve direk, tanır tanımaz mavi ekran çıkıp resetliyor buna ekstradan içi dolu
dvd-cd taktığımda bu olay aynen tekrarlanıyor format atmayı sevmem problemi bulup çözmeme yardımcı olursanız teşekkkür ederim.
Antivirüs üm nod 32 2.7
Q6600 2.4 intel_2gb ram_windws sp2_GF 8600 gt
sistm geri yüklemeyi de denedim olmadı; ama sorun nedir onu bilmek istiyorum..

osilis

New member
usb bağlıyorum demişsin aynı zamanda dolu dvd ayda bunlardan herhangi birisi olsa idi sana söyleyeceğim ide/sata kablonu değiştir yada usb'leri kontrol etmen ama ikisi birden sorun veriyorsa anakartla ilgili bir problem olabilir garantisi varsa garantiye gönder derim...

supercobra

New member
usb bağlıyorum demişsin aynı zamanda dolu dvd ayda bunlardan herhangi birisi olsa idi sana söyleyeceğim ide/sata kablonu değiştir yada usb'leri kontrol etmen ama ikisi birden sorun veriyorsa anakartla ilgili bir problem olabilir garantisi varsa garantiye gönder derim...
aynen dostum bencede öyle

pacitom

New member
arkadaşlar yalnız güvenli kipte açınca bilgisayarı usb de yada dvd de herhangi bi problem çıkmıyor??

Yskorpitx

∂єѕριиα - d
sen en iyisimi kur kaspersky (antivirüsü degiştir) kaspersky ile güvenli moddan tüm pc yi tara ve aynı zamanda kasanın içni iyice bi temizle ıde veya sataları baştan takıp çıkar onşarı bi kontrol et eger yine sorun dewam ederse c yi kullanıyosan format at format atarken Cyi ikiye böl D,C,I, bu sefer windowsu I ya kur yine sorun dewam ederse donanımsaldır...

garantisi warsa götürmeni tavsiye ederim:goz:

Hacker-22

Atam izindeyiz!
bence yazılımsal bir hata kurulumu onarmaya çalış eğer işe yaramıyorsa yollarsın servise

bodom1

New member
aynı sorun bndede vardı yazılımsal sandım ilk önce herseyi yaptım ama hep aynı dewam dewam ana kartı gönderdim servise sorun ondaymıs degisimi yaptılar simdi kütür kütür kullanıyorum xxx sitelerinden virüs yemedikce le bi sorunla karsılasmıyorum :)

xxgx

New member
yazılımsal bir sorundan mavi ekran gelmez bildiğim kadarıyla.
mavi ekran hatalarının %99 u RAM lerden kaynaklanır geri kalan %1 e ben daha rastlamadım :) USB taktığında çakışma olabilir donanımında dediğim gibi %99 RAM hatası herzamanki gibi.

pacitom

New member
arkadaşlar flood yapmak istemiyorum ama depolama aygıtı flash bellek falan usb den taktığımda yazı aynen PAGE FAULT IN NONPAGED AREA bu şekilde, sorun yazılımsal mı xp mi? bi yardımm..

pacitom

New member
arkadaşlar flood yapmak istemiyorum ama depolama aygıtı flash bellek falan usb den taktığımda yazı aynen PAGE FAULT IN NONPAGED AREA bu şekilde, sorun yazılımsal mı xp mi? bi yardımm..

HTML