Matlab dijital filtreler

YoUcAnCall911

Kadim Dost
Arkadaslar bana Matlab dijital filtreler ödevi gerekiyor. Öd-ev-s-it-esi.com gibi sitelerde falan var ama ücretli olanlarda. Accountu olan ya da bu ödeve ulaşabilecek birisi? (Odev 60-70 sayfa arası)

Tesekkürler..

YoUcAnCall911

Kadim Dost
Tebrige sayen bir sonuc Dream_y nerden altyapi boyle yahu? Matlan falan? Tebrikler dostum...

chamfer

O Şimdi Asker
lem sen artistmisin linki yolla alim diyo tobe tobe :eek:

DrEaM_y

Banned
artistim kardeşim var mı :p lazım olan varsa link yollasınlar çekim hemen (lazım mı :) )sen onu bırak ta yaşıyon mu lan hala :p deprem olmuş sizin orda geçmiş olsun kanka varmı hasar çanak ne alemde çatlamadı dimi :D

chamfer

O Şimdi Asker
DrEaM_y' Alıntı:
artistim kardeşim var mı :p lazım olan varsa link yollasınlar çekim hemen (lazım mı :) )sen onu bırak ta yaşıyon mu lan hala :p deprem olmuş sizin orda geçmiş olsun kanka varmı hasar çanak ne alemde çatlamadı dimi :D
sorma ya felaket oldu uykumdan kalktım wallaha çok salladı ama Allaha şükür şuan bişey yok
bende oturup proje çiziyorum şuan..

neyaparsın hayat devam ediyor....

chamfer

O Şimdi Asker
DrEaM_y' Alıntı:
belki çizilmişi vardır bak ödev sitesine :p link yolla çekim hemen :p
hahahah olm ben alıntı yapmıyorum daha doğrusu yapamam hepsi özgün çalışma :eek:

MaYdOnOz

New member
Ödev/Tez'in Kategorisi : Elektroteknik
Ödev/Tez'in Dosya Türü : Microsoft Word
Ödev/Tez'in Kaynakçası : YOK
Ödev/Tez'in Sayfa Sayısı : 63

DİGİTAL FİLTRELER

İndireceğiniz Ödev ya da Tez'in Mini Özeti ...
Bu projenin sayısal filtre tasarımı olduğu için öncelikle karşılaştırılan işaretlerin tanımlarının yapılması doğru olur. Genellikle fiziksel bir sistemin davranışına ya da durumuna ilişkin bilgi taşıyan her şey işaret olarak tanımlanır. Bu tarife göre elektrokardiyografi (ekg) konuşma ve telgraf işarete örnek gösterilebildiği gibi bir ülkedeki işsizlik oranı, bankaların faiz oranları ve uzay araçlarından yeryüzüne gönderilen görüntüler de işaret olarak kabul edilir.
2.1.1 İşaretin

http://rapidshare.de/files/6597506/gencbilim_elektroteknik_13.zip.html

umarım işini görür..

MaYdOnOz

New member
bişeyy değill herzamn elimden geldigince yardımcı olmaya calışırım..

catig

New member
linkler ölmüş

HTML