masa üstünde dosya silinmiyor

hardsolver

New member
arkadaşlar age of emp. yüklerken bir age3,exe isimli dosyayı masa üstüne çektim şimidi silmek için uğrastığımda bu dosya bir program tarapından kullanılıyora silenemez diyor ama ben hiç bir programı kullanmıyorum nasıl silerim bunu age of u silmem gerekir mi sakın format at demeyin :durdurun

react

Admin
Süper Moderatör
pc yi baştan başlat ve öyle silmeyi dene silinecektir

diamonas

New member
CTRL+ALT+DEL yap
çalışan işlemlere gir
klasörle ilgili olan dosya uzantısını bul işlemini sonlandır de
sonra klasörü tıkla ve DEL e bas silinecektir

bisi deil

DayWalkerr

ABDUSSABUR
güvenli modda başlatmayı dene..sonra dosyayı sil..ardından normal bir şekilde aç...İşe yarar İnşallah..

hardsolver

New member
oyunu sildim güvenli modu denedim olmadı görev yöneticinden tum işlemleri sonlandırıp denedim olmadı dosyanın uzerinr cift tıkladıgımda gecerli bir win 32 uygulaması degıl diyor foto yuklemeyi bilmiyom ondan cıkan hata mesajını yukleyemedim ama anladınız

DayWalkerr

ABDUSSABUR
hardsolver' Alıntı:
oyunu sildim güvenli modu denedim olmadı görev yöneticinden tum işlemleri sonlandırıp denedim olmadı dosyanın uzerinr cift tıkladıgımda gecerli bir win 32 uygulaması degıl diyor foto yuklemeyi bilmiyom ondan cıkan hata mesajını yukleyemedim ama anladınız

Sorununu anladık gibi ama gene de resim koymak istersen eğer..

Önce hata ekrana geldiği vakit PrintScrean tuşuna bas..Klavyede numlock tuşunun civarında bir yerde olası gerek...Ardından paint'i aç ve oraya yapıştır...Son olarak ta farklı kaydet de ve jpeg olarak kaydet...Kusura bakma buraları da anlattım ama belki bimiyosundur diye...neyse devam edelim...

Daha sonra BU LİNKE gir ve ordan kaydettiğin resim dosyasını adres olarak göster ve upload et...sana vericeği liklerden en üsttekini seç ve kopyala...

HH de post yazmak istediğin yere gel ve bu linki yapıştır...Eğer linki tagları arasında verirsen resmin link olarak değilde tam boy resim olarak yayınlanır...

Kolay gelsin..;)[/B]

psycho25

New member
benimde başıma aynı şey gelmişti bende Advanced System Optimizer diye bi program var istersen bi dene orda block programs diye bi bölüm var oraya masaüstündeki dosyayı göster sistemi yeniden başlat ve sil inşallah işine yarar

Cenobite

New member
unlocker diye bir program var onu yükle...programı kurduktan sonra silemediğin dosyaya sağ tıkla ve "unlocker" i seç açılan pencerede çıkan seçeneklerden "sil"i seç...

webisweb

New member
unlocker programı var + inndir.com da bulabilirsin

unlocker programı var + inndir.com da bulabilirsin

HTML