Masa üstünü eski haline getiremiyorum!

Conquerer1980

New member
Öncelikle Mrb,
Masa üstünde nasıl olduğunu anlayamadığım bi şekilde sol tarafta aşağıdaki gibi bi sütun oluştu. sistemi geri yüklemeyi de denedim bi işe yaramadı. Format atmam gerektiğini söylediler bana iyi bi fikir gibi gelmedi. Siz neyi önerirsiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Klasör görevleri
-Yeni klasör oluştur
- Bu klasörü paylaş

Diğer yerler
- Belgelerim
- Paylaşılan belgeler
- Ağ bağlantılarım
Ayrıntılar
- Masa üstü

muratyılma

New member
kardeş bilgisayarım a çift tıkla araçlar>klasor seçenekleri>genel sekmesinde windows klasik klasörlerini kullanı seç hallolacaktır bu kadar basit formata felan gerek yok ve sistem geri yükleme ile düzelmez masaüstü ayarların kolay gelsin olmazsa haber ver çaresine bakalım

Conquerer1980

New member
muratyilma' Alıntı:
kardeş bilgisayarım a çift tıkla araçlar>klasor seçenekleri>genel sekmesinde windows klasik klasörlerini kullanı seç hallolacaktır bu kadar basit formata felan gerek yok ve sistem geri yükleme ile düzelmez masaüstü ayarların kolay gelsin olmazsa haber ver çaresine bakalım
Yok abi düzelmedi, belkide ben sorunu tam olarak anlatamıyorumdur. Ama yine de teşekkürler..

fa.tit

New member
windows gezgininden kopyala masa üstüne adını düzelt tamam çalışır ama dolup boşalmasını simgeden takip edmezsiz çünkü çalışmaz.... kısa bi çözüm ama idare eder. Allaha emanet ol..

ysk

New member
başlat menusunun yanındaki cubuğun uzerinde sağ tıkla araç çubuklarına gel orada göreceksin klasor isimlerini istemediklerini kaldır duzelecektir arkadasım

HTML