masaüstünde hackhell kısayolu ( yada başka siteler için )

sram

New member
icon nasıl yapılır? Irfanview ,hackhell iconu ve masaüstü intkısayolu nasıl yapılır?

1.masaüstünde boş bir yerde sağ tıklayın

2.yeni --> kısayol bölümüne girin

3.sonra açılan kısayol oluşturma sihirbazına http://www.hackhell.com yazın.İleri deyin daha sonra kısayolun altında görmek istediğiniz yazıyı yazın. örn: hackhell forum

4.en son olarakta verdiğim ekteki işkonu kısayolunuzua ikon olarak gösterin.bunu yapmak için oluşturduğumuz kısayolun üzerine sağ tıklayıp simge değiştire gelin. ve gözat bölümünden yolladığım ikonu gösterin. bu kadar :)

:victory belki birçoğunuz biliyorsunuzdur ama bilmeyenlerde vardır umarım. saygılarımla

vaktim oldukça istediğiniz web sitesi için ikon hazırlayabilirim. :saskin

hh icon download

icon nasıl yapılır? sorusuna cevap için sayfayı aşşağı indiriniz :)

JoNeRR*

L![se]L!
kardeş senden bişi rica edebilirmiyim??
bu ikonları nasıl yapıyosun?????

kardeş bu iconu senmi yaptın yaptıysanda nasıl yaptın???

sram

New member
IrfanView diye bir program var onunla yaptım. :saskin

istersen upload edebilirim. kullanımıda çok basit
:goz:

sram

New member
---Irfanview download---rar pass:hackhell.com
program açılmış biçimdedir. ücretsizdir.

kısa anlatımı :

rarda çıkardıktan sonra dosya içindeki kırmızı ayıcığı tıklarsan programa girebilirsin. kullanımı gayet basit. öncelikle paintten yada kullanabiliyorsan photoshop gibi grafik programlarından yaratmak istediğin simgeyi düzenle. sonra programda açıp ICO formatında kaydet.

uzun anlatımı :

1- resimde gördüğün şekilde paintte icon yapmak istediğin resmi aç

2- arka planı transparent ( transparan) yapabilmek için farklı bir renkle doldur

3-bmp olarak kaydettikten sonra verdiğim programa gir

4-programa girdikten sonra file-->open diyerek paintte düzenlediğin resmi seç

5-save picture as bölümünden kayıt türünü ICO seç , yanda bir kutucuk daha açık olacak. oradanda save transparent colour işaretli olmasına dikkat et ve kaydet.

6-kaydet işlemi yaptıktan sonra yine resim açılacak. oradanda paintte arkaplanı renklendirdiğin rengin üzerine tıkla (transparan olmasını istediğin yer) benim örneğimdeki pembe yere

istediğin klasöre artık bu iconu koyabilirsin :) benim adım hıdır elimden gelen budur:victory

alıntı değildir.
:clap

JoNeRR*

L![se]L!
ilk baştakine bastım kardeş merak etmme hiç bişi karşılıksız değildir bi de özelden atmışsın o da çok güzel ama seni mi kırıcam upload ettiğin yerede teşekkür ederiz ayıpsın:D:D

weletto

New member
Gerek yoqqı adres cubugunundan surukle massaustune yapıstır:eger explorerla yaparsan ıconu ıle bırlıkte gelıo zaten ama mozıllayla yaparsan ıconsuz gelıo daha basıt

HTML