Masaüstü klasör rengini kaldırmak istiyorum...

topaz87

New member
slm arkadaslar konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın.çok basit bir sorun ama çok rahatsız etti beni..masaüstünde klasör adlarının rengi beyaz oluyor.rengini değştirebiliyorum ama renksiz olmasını istiyorum.yardım ederseniz sevinirim....

topaz87

New member
olmadı...

demek istediğin masaüstü>özellikler>görünüm se yaptım ama olmadı her seçeneği denedim fayda yok biraz daha açarmısın????

mad=46

forum delisi
bilgisayarım özellikler gelişmiş performans ayarlar masaüstündeki simge etkilerinde etiketleri bırakma gölgesi kullan kutucuğu boş bırak uygula pc resetten sonra düzelmesi lazım yanlış hatırlamıyorsam

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Buradaki kutucuklardan hepsi işaretli bende. Fakat altta fon yok. Sen bu menü altında gölge göster kutusunu işaretleme sonra yeniden başlat. wallpaper ını da değiştir.

topaz87

New member
ilgilendiğiniz için saolun ama dediğiniz her adımı uyguladım olmadı..masaüstünü değiştirdim yine de klasör adlarının arkası beyaz oluyor saplantı haline geldi bende artık.....başka bir çözümü var mı acaba??

nightmare1

New member
selam arkadaşım çok kolay bir iş masa üstüne sağtıkla simgeleri yerleştirden web öğelerini masa üstüne kitle seçili ise onu kaldır düzelecektir;))

HTML