masaüstü hakkında yardım edin.

zalim

New member
Görüntü özelliklerinden masa üstü görüntüleri aktivitesini kaybetmiş. şuanda mavi ekran görüntüsü var. diğer görüntüleri yeniden nasıl aktif edebilirim.bilgisayarı paylaşımlı kullanıyorum diğer oturunda böyle birşey söz konusu değil. İlgilenen arkadaşın yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

oNuR!

Banned
fotograf koyabilme şansın varmı kardeş? yardımcı olmaya çalışalım! belki spy falandır!

zalim

New member
makina bir dostumun dün çağırdılar spy tartım 7 tane yakaladı. zaten bir saldırı olduğunu doğruluyorlar, ve bu saldırıdan sonra meydana gelmiş. ben uğraştım düzeltemedim firewel lerle tarattım. şu an temiz ama bağı çözemedim. resimler var içinde windows resimleri de var. komple aktif değil.

Schranz

New member
bunun yeri burası deil die düşünüyorum ama. yardım etmeye .çalışıyim: c/windows/resources in icinde bak bakalım lune theme var luna theme yoksa themeleri silmiş birisi. yoksa silinmiş ise style xp kurup crackle sonra sil kendi bi luna koyuyo eyer masaüstüne gene resim koyamaz isen herhangibi resmi tıkla bak bakalım masaüstü arkaplanı olarak ayarla sekmesi varmı.

mc_fero

New member
Kardeş kullandıgın sistem xp mi onu soyle birde senin anladıgım kadarınla masaustu resimlerim cloğu kapalı olarak mı gelior anladıgım kadarınla bunu soylersen yardım ederim

AgLoT

New member
Ya O Çok Gıcık Bir Spy O Bir Html Dosyası Olarak Saklanıyor Onun İçin Asıl Dosya Spy Olarak Tanınmadığı İçin Silemiyorsun syp Adını Regedit'de Arıycaksın html veya htm Olarak Kayıtlıdır Bulup Silceksin Bu Arada Aklıma Geldi Ama Karıştırıyorda Olabilirim Windows Dizininin Altındaydı Gibi Hatırlıyorum En Önemlisi Bu İşlemleri Güvenli Kipte Yapman Bunu Atlama... Şansın Açık Olsun ...

Norton'un Sitesinden Syp Adını Yazıp Arat Mutlaka Orda Silinme Şeklini Bulursun Bunuda Unutma Ama Regedit'de Silme İşlemi Yaparken Mutlaka Yedekle Silceğin Dosyayı Yoksa Yapıyım Derken Pc'yi Uçurma....

zalim

New member
Schranz' Alıntı:
bunun yeri burası deil die düşünüyorum ama. yardım etmeye .çalışıyim: c/windows/resources in icinde bak bakalım lune theme var luna theme yoksa themeleri silmiş birisi. yoksa silinmiş ise style xp kurup crackle sonra sil kendi bi luna koyuyo eyer masaüstüne gene resim koyamaz isen herhangibi resmi tıkla bak bakalım masaüstü arkaplanı olarak ayarla sekmesi varmı.
arkadaş windows/resources içinde terme ve styl dosyaları mevcut onlarda bi sorun görülmüyor.(sağlam bir bilgisayar ile ardaki farka baktım ikisindede aynı yani sağlam olan bir bilgisayarla aynı. en son shellstyl e kadar geldim . ayrıca masa üstüne resim de koyamıyorum .... Ayrıca mc_fero nun sorusu ise .... evet xp home kurulu ve masa üstü temaları var ama aktif değil yani değişmiyor. sorunum hala devan ediyor.

Schranz

New member
arkadaşım sorunu windows işletim sistemine açmalısın. xp hakkında bukadar donanım burası :)

zalim

New member
yokmu yardım edecek kimse

----------------------------------------------
27.03.2006

teşekkürler ben sorunu hallettim. ekrana bulaşan spy i kaldıramadık, formatlamak zorunda kaldık.

HTML