Mart Ayı Download Ve Upload Rekotu Kimde

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
şehrin internet kafesini senmi işletiyon birader :)
ben 30 gb yaptım sınırsız olduğu halde :(

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
ben 50 gb yapıyorum yüksek download yapıyorum sanıyodum ama artık degil....:durdurun :hhsigara

111111

New member
evet filmler rashatlıkla 200gb yapabilir:D veya kardesimizin cafesi avrdır oyun ve film i netten karşılıyordur(cafeci para vericek degilya)

normal:D

eline sağlık biizmle paylastıgın için:)

ama cafe de tek baglantı avrsa musterıyı cok kasar:D

eksantrix

New member
abi baglantım 4096 torrent emule rapid premıum uyelık var 2 adet muzık fılm oyun download edıyorum gece gunduzz ve upload edıyorum aynı zamanda 90000 parcalık mp3 arşivim 300 kusurtane dvd oyun adobenın mıcrosoftun butun programları ve bır bılgısayarcıya gerekecak butun programlar yanı kısacası yok yok işe yarar her seyı download ederım... torrent vb programları kullanmanızı tavsıye ederım bu sadece iş yerındekı downloadım bırde evde yaptımı gorseniz :D:D:D

evet ınternet cafem var gecelerı download yapıorum genelde yada sabah 7 ile 10 arası kımsecıkler yokken download yapıorum

kardes hangı ınternet cafe de gozukmus bu kadar download dıger cafecılerın kıne bakıyorum adamlar 50 gb asla sollıyamadılar ayrıca evdede yaklasık 40 50 gb download yapıorum

taha_d

New member
arkadaş harddisskin kaç terrabayt söylesene alınma ama oha demeden geçemeyecem ama helal olsun iyi oluyor telekoma devam et sen kardeş 500 de yaparsın

HTML