Makine mi İnşaat mı ?

Hangi bölümü seçeyim

• Makine mühendisliği

Kullanılan: 16 59.3%
  • İnşaat mühendisliği

Kullanılan: 11 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

mercankadi

New member
Arkadaşlar bu sene benim ÖSS ye ikinci girişim ve SAY öğrencisiyim SAY2 sıralamam 45466 ve Ispartalı olduğum için SDÜ de inşaat mühendisliği mi yoksa makine mühendisliği mi yazsam diye karasız kaldım hangisini yazarsam yazayım ona girme ihtimalim %90 sizin bu bölümlerden mezun tanıdıklarınız falan varsa maddi durumlarını yazarsanız memnun olurum tercihimi bu cuma yapmayı düşünüyorum lütfen acele yardımcı olun ...

7fox

New member
bak sayın kardesım bende ınsaat teknıkerlıgı okuyorum ısın aslı soyle ınsaat muh. olup bısı yapamazsan ne kadar okursan oku bısı olmaz bende makına oku derım ama turkıyede makına sektoru olu eger ınsaat secersen (zor)bıbolum ) :D baya calısmalısın kendını gelıstırır ve hemen rus ya dubaı ve dıger afrıka ulkelerınde suan ınsaat patlaması war hergun ınsaat fırmaları baska seyler buluyorlar karar senın :D::):):):):):durdurun

mercankadi

New member
Arkadaşlar elimde sermaye de var yani maddi sorunum yok ona göre yani çıkınca iş garanti başkasının yanında çalışırsın gibi değil de işte kendi şirketini açarsın vb. yorumlar daha iyi ollur

Saygılarımla ...

MaDMaxiBo

New member
baban müteahhitse inşaat tabii ki
yoksa makina daha iyi...

inşaat biraz çevreye bakar...o işi kaldıracak bir geçmişin olmalı..diye düşünüyorum..
Hatta geçmişi olan ilkokul mezunu iki müteahhit gördüm...Para ellerinde pul olmuş...ilkokul mezunu adamlar...iki sıkı arkadaş...elleri de sıkı..cimrinin başı resmen...

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Muhendis olmada ne olursan ol git işletme oku bence

mylassos

New member
Sen Makinadan şaşma Gerçi Termodinamik Dinamik Mekanik Gibi Dersler Kasar Ama Meslektaşa Ihtiyacımız Var

HTML