MajesteDen şikayetçiyim Pis reklamcı...

[KooZ]

New member
Forumda Dolaşırken şöyle bi avatarlara bakıyım dedim hayatta yapmadığım iş
eee ne demişler dost başa düşman avatara bakar :D
Sonra gözüme majestenin avatarı bidenikinin altında yazan reklamcı geldi
Şimdi Soruyorum forumda reklam yasak deil mi :) bu bi torpil mi hemen düzeltilmesini istiyorum bizim sitemize böyle şeyler yaparak zarar veriyo banlanmasını ve bi daha hackhelle 100 m yakınına giremesin:)
Hadi DiyElim Reklam Verdin Reklamcı bozuntusu neden alt yazı geçmiyon aynen şöyle

BU FORUMDA SANAL REKLAM KULLANILIR

bU KONUYU yÖNETİME AÇICAKTIM AMA SONRA VAZCAYDIM:d:d:d

İŞTE BUDA KANITIM MAJESTE MSJLARINI BEKLİYOM SAVUNMA ALAYIM:d

zuhaha

New member
Çok Güzel olmuş:D
edit: konunun sışına çıkmayalım burası geyik mizah bölümü
iyi forumlar

MAJESTE

Kadim Dost
hehehe alemsin kardeşim yaa reklam sorumlusu olarak küçükde olsa forum dışında bir görevim mevcut altında yazan msn adresim doğru ama orda kimse ekli değil şu an sadece webmaster ları kabul ediyorum orda hackhell.com reklam la ilgili bilgi ve destek vermeye çalşıyorum kendimle ilgili asla bir reklam söz konusu dahi olamaz yönetimin bilgisi dahilinde hareket ediyorum mod başvurumu bile daha yeni yaptım bir msn adresim daha var hackhell da o özel sizlerde olan yani

Warn:nG

New member
Bende Şikayetçiyim arkadaslar sitedekı modluk basvurusu yaptıgında kafasının yerınde olmadıgını ıtıraf ettı Arkadaslar bole ıstenen modluktan hayır cıkmaz reddını talep edıyorum :)

KANIT :

bu konusma 10 dk once gectı aramızda :)

[KooZ]

New member
MAJESTE' Alıntı:
hehehe alemsin kardeşim yaa reklam sorumlusu olarak küçükde olsa forum dışında bir görevim mevcut altında yazan msn adresim doğru ama orda kimse ekli değil şu an sadece webmaster ları kabul ediyorum orda hackhell.com reklam la ilgili bilgi ve destek vermeye çalşıyorum kendimle ilgili asla bir reklam söz konusu dahi olamaz yönetimin bilgisi dahilinde hareket ediyorum mod başvurumu bile daha yeni yaptım bir msn adresim daha var hackhell da o özel sizlerde olan yani
ben anlamaz:D çabuk sil şunları

Edit:burası geiyk ve mizah bölümü buda bir geyik gerçekleri yansıtmıyo:D

MAJESTE

Kadim Dost
hahah warning güzel photoshop harbiden :D hahah alemsiniz valla moralim berbattı link vermeye gelince adamlara bakın yaa siz vermionuz mu burası paylaşım yeri bende msnden sevdiklerimle paylaşıom ya blade çok severim en çok özel olarakkkkkkkkkkk ona verioooooooooom msn den kalın kalın linkleri :D

[KooZ]

New member
bLaDe™' Alıntı:
Bak guzel kardesim burası geyik & mizah bolumu isteyen istediği kişiye takılır saygı cercevesi içinde ama !

Terbiyeli ol dostum oke !
Bende Bişeyleri anlatmak istedim konuyla alaksı olmadıgı için editledim saol blade

[KooZ]

New member
bLaDe™' Alıntı:
kooz olm yenge bakıor konuya affetmez benden solemesi

prenses affet yenge :)
yenge kötü bi niyetim yok :d majesteyle biraz makara yapalım dedik o bizim kanımız canımız biricik reklamcımız:D

HTML