mail yönlendirme

b0çi

New member
benım bı sorum var yardımıcı olursanız sevınırım ya biririnin mailini kendı mailime yonlendırmenınn bı yolu var mı varsa yardımıcı olursanız çok sevınırım...

firatay

>>>> ALESTA
Dostum Benim Bildiğim Kadarıyla'da Yok...

b0çi

New member
bence sen o yldızları haek etmıyorsun :)

ySf' Alıntı:
çünki bı sıte ısmını vermıyıcem uye olduktan sonra şifremı unutum diyorsun ve iki seçenek geliyor onune aktivasyon kodu yolla ve şifremı yolla dıye şifremı yolla edığın zaman o sıteye kayıt olduğun msn adresnı yazıorsun tabı kı kımın şifresnı ıstersen onu yazıorsun ve şifremı yole dedıkten sonra sana şifrenın olduğu mail gelıyor gelen şifre senın istediğin msn şifresininnın tıpkısının aynısı:)tabı bu gelen mail yazdığın adrese gelıyor bende onmdan bu konuyu araştırıyorum mumkunmudr dıye

dursun

New member
b0çi' Alıntı:

çünki bı sıte ısmını vermıyıcem uye olduktan sonra şifremı unutum diyorsun ve iki seçenek geliyor onune aktivasyon kodu yolla ve şifremı yolla dıye şifremı yolla edığın zaman o sıteye kayıt olduğun msn adresnı yazıorsun tabı kı kımın şifresnı ıstersen onu yazıorsun ve şifremı yole dedıkten sonra sana şifrenın olduğu mail gelıyor gelen şifre senın istediğin msn şifresininnın tıpkısının aynısı:)tabı bu gelen mail yazdığın adrese gelıyor bende onmdan bu konuyu araştırıyorum mumkunmudr dıye
mümkündür!!!

1 senin dediğin alternatif mail adresi

2 şifren gelmez şifreyi değiştireceğin link gelir şifreyi öğrenemessin

3 dediğin mantıkta olsa bile mailin içine girmeden mail yönlendirme yapamassın

moonlight0

New member
şifreleri biliyorsan pop 3 ayarlarını ile böle bişey mümkün

ayrıca böle bir link atmakta mümkün pop3 ayarlarnı değiştircek bir link

b0çi

New member
atıosun

dursun' Alıntı:
mümkündür!!!

1 senin dediğin alternatif mail adresi

2 şifren gelmez şifreyi değiştireceğin link gelir şifreyi öğrenemessin

3 dediğin mantıkta olsa bile mailin içine girmeden mail yönlendirme yapamassın
bence sende atıosun ben denedığım bişeyı paylaşıorum sızle yazdığın mösn adresının şifresı gelıtyor her turlu bahsıne gırerım

HTML