Mahkeme Kararıyla Kapatılmış Sitelere Girmek İçin kod (uğramadan geçme bence)

sacura

New member
.nyud.net:8090/ mesela megaupload Türkiye iplerine yasaklı bunu kaldırmak için http://www.megaupload.com bunun sonuna kodu ekle http://www.megaupload.com.nyud.net:8090/ olacaktır ve tarayıcıya yapıştır.

EMEĞE SAYGI!!!

Bunu çok detaylı yazdım ama bütün arkadaşlar anlasın diye :D :)

NOT:Bazı siteler bu koda önlem almaya çalıştı bazıları sonuç aldı, bazıları alamadı, alan siteler de bu açığın nasıl kapanacağını açıklamadı.

{Üstat}

New member
çalışıyor sağol :D

N i h i L

New member
emegıne saglık dostum
faydalı bır paylasım tesekkurlerımızı sunuyoruz.

sacura

New member
Eğer verildiyse kusura bakmayın arkadaşlar ben bu forumda yeniyim bakmayıda akıl edemedim ama güzel ve faydalı bir paylaşım bence saygılar...

ugur_ugur

New member
çalışıyo ama siteye bağlanırken ve konulara girişte çok geç açılıyo. herkeste böylemi acaba.

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
( CR4CK3R )' Alıntı:
Ben böle bi mesaj gormrmıstım arkadasa tşk Sende biraz ılımlı yaklassan fena olmaz TuRK_HaRD:goz:
forumda aynı şeylerin tekrar tekrar yayınlanması pek hoş değil CR4CK3R

ama değil mi? herşeyin başı araştırma, ben şahsen bir konu açmadan önce

yarım saat konuyu bulmak için uğraşıyorum, eğer gerçekten çıkmazsa o vakit

yayınlıyorum, ki forum çöplüğe dönmesin, diye düşünüyorum şahsen ben..;)

sacura

New member
Yinede faydalı bir paylaşım iki saat yok ağ bağlantılarımdı yok şuydu buydu uğraşmayın kardeşim al kodu yapıştır adresin sonuna olduda bitti.

altuga

New member
cok saol kardes ben bu yontemi bilmiyordum arkadasların dedigi diger sayfalardada bu yontemden bahsetmiyor eline saglık...

wulpe74

New member
Elİne SaĞlik Dostum Bİde Su Rapİde Care Bulunsada BaŞka Derdİmİz Sikintimiz Kalmasa :)

rockhan

New member
bende denedim olmadı ,hatta arkadaşın verdiği megauploadda hazır adres vardı kopyala yapıştır yaptım onu bile açmadı.sanırım bu bi tarz açıkdı ama artık kapatmışlar.

HTML