Maİl YÖnlendİrme!!

must82

New member
Arkadaşlar aradım forumu ama bulamadım. şimdi istediğim şu acaba olabilir mi? şimdi diyelim ki bi adres biliyorum ve şifresi de bende ve hotmail adresi. örneğin [email protected] . bu adrese yollanan maillleri kendi mail adresime nasıl yönlendirebilirm. böle bişi mümkün mü?

mevsimsiz-kar

New member
arkadaşlar merhaba,

[email protected], mail adresinin eski sahibiydim, eski sahibiydim diyorum çünkü, bu sabah itibari ile mail hesabım HACKLENMİŞTİR...gizli sorum dahil
herşeyim değiştirilmiştir.

sizden ricam mail adresimde çook önemli bilgiler vardı.hatta yaklaşan 8 mart kadınlar günü için yaptığım 3 günlük çalışmamda mail hesabımda kayıtlıydı.. bu yüzden en geç bir kaç gün içinde mail adresime girmem gerekiyor...bana yardımcı olabilirmisiniz.

1. mail adresimi geri alamayabilirim ama içindeki bilgilere çook acil ihtiyacım var
2. çevrenizde bildiğiniz bu işlerle ilgilenen biri varsa yani hackerlik konusunda deneyimli,bana mail adresimi ger alabilecek kişiye tamm 100 ytl para vereceğim
3. mümkünse mail adresimi kullanan kişiler hakkında nasıl bir hukuksal süreç başlatabilirim...
4. IP numaralarından mail hesabımı çalan kişinin veya kişilerin nerde olduklarını öğrenenilirmiyim...
5. Hotmailden türkçe destek alabileceğim herhangi bir telefon veya mail adresi varmı...

Saygılar....

ALİ KARADAŞ bana [email protected] ve aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz

KÜLTÜR TURİZM TİC.A.Ş
Cumhuriyet Cad.243/3 harbiye - şişli - İstabul...

HTML