Mükemmel Performans Datron Ms1719 "SATILIKK"

gorgoroth)

New member
Evet arkadaşlar Paraya ihtiyacım olduğu için satma kararı aldım.
Daha makinenin jelatinleri üstündedir garantisi bulunmaktadır makine 1 yaşındadır.
Diskin içinde film , program ve oyun arşivi verilecektir ( bu madde satış amaçlıdır makinenin herhangi bir kusuru yoktur )
1.300 TL gibi bir rakam düşünüyorum ama elbette pazarlık payı bulunmaktadır
" [email protected] " bu adrestende isteyen arkdaşlara olabildiğince bilgi vermeye çalışırım.

Sistemin ayrıntılı özellikleri:

Intel core 2 penryn p8300 2.4 Ghz Cpu 3Mb Cache 800 Mhz FSB ( True 2 Core )

4 Gb 667 MHZ A-Data Ram + 1 Gb intel turbo memory ( sanal ram sanılmasın board'a entegre ram chip'idir 4 Gb dolguğu zaman aktif olur)

Nvidia 8600M Gt Ekran kartı 512Mb 128BİT 950 MHZ VGA , HDMI çıkışları

17 '' Samsung LCD panel 1680 x 1050 çözünürlük ( Aşırı Parlak , True high color )

250 Gb 5400 RPM 8 MB Cache Western Digital HDD

İntel Pro Wireless ( a,b,g,n support ) , Bluetooth , 1.3 MP Camera , 8X DVD Writter , Numaratik klavye , 2+1 dolby Digital Sound System , Multi Card reader , Karasal Yayın destekli TV Kartı ( Türkiyede daha karasal yayın TRT1 dışında olmadığı için şu an iş görmüyor ama 2010 yılı içerisinde Türkiye geneli kanallar aktif olacaktır ) , 3XUSB çıkışı , Full media Center Destekli Kumanda

Windows Vista home Premium 64Bit.

Umarım açtığım konuda herhangi bir kusur yada eksik yoktur eğer var ise fark eden arkadaşlar beni bilgilendirirse mutlu olurum ...

fatdemir

New member
Dostum ben Fatih,
bende de bu aletten var ve çok memnunum herkese tavsiye ederim. Lakin alete yeni bios atayım derken kazayla biosu uçurdum. Sendeki aletten bios dump yapıp bios dosyasını bana yollayabilirsen minnettar kalırım. Selamlar.

HTML