Lutfen Yardim Edİn

mikailacrab

New member
ArkadaŞlar Benİm Bİlgİsayarimda D:yİ Yegenİm BİcİmlendİrmİŞ Benİm Onn İcerİsİnde Veresİye Dosyalarim Var 20 Bİn Ytl Lİk Bunlari Nasil Gerİ Alabİlİrİm Bana Bİr Yardimci Olun Cok Memnn Olurum Cok Acİl Lazim Ay Sonu Benİmde Ödemelerİm Var Bana Kesİn Cozum Yapana Dİlesİn Benden Ne Dİlerse O Derecede

ali-ze

New member
EasyRecovery Professional bu programı indirp kur . açılışta format recavery seç - sabit disk d yi seç ve nex i tıkla tarama bitince dosyalar gözükecektir özellikle lost ile yazanlar silinmiş dosyalardır. istediklerinin kutucukarını işaretleyerek seç nex i tıkla kayıt edilecek yer ve dosyayı seç ve nex le kurtamayı başlat. eğerki biçimlendirmeden sonra diske bilgi kaydetmediysen birebir kurtarma yapablmekte. ben daha başarılı bir programda görmedim. kolay gelsin . takıldığın yer olursa bilgi verirsin

D@rk

New member
yada sistemi geriye çek eyer olmassa ali-ze arkadaşın dediğini dene

mnteke

New member
Walla çok uğraşma bende 10 gb mp3 arişivimi kaybettim ne yaptıysam olmadı...tabi senki mp3 arşivinde daha önemli ama elden bişey gelmeyice ne yapacaksın

hekır123

New member
arkadaşlar bunun programları var veeyaa pcyi geri alabilirsinizz...oda olmadıı pc deki bütün silinen veriler harddickin bi yerinde depolanıyor harddicki yetkili servise götürüp kaybolan dosyalarınızı geri alabilirsiniz.

yazanomer

New member
"d surucusu" ne hicbirsey yuklemden sistem geri yukleme yaparsaniz sorununuz hallolur,

veya

partition magic ile d surucusune tarama yaptirirsaniz kaybolan verileriniz geri getirebilirsiniz,forumda ayrintili kullanimi ile bilgi mevcuttur, arama yaparsaniz bulursunuz

recovery programlari tam manasi ile sourunuzu cozemeyebilir ama tarama yaptirmakta fayda var

gecmis olsun...

kolay gelsin

HTML