Lutfen Yardım Cıldıracam!!!!

semihim00

New member
ARkdaslar sizden bişe istiyorum ben bi türlü yapamiyorum çıldıracam artık delirecem yaa

Olay şu bn bir arkdasın dukkanı için web sitesi hazırliyacam arkadas rica etti bnde kabl ettim ama daha once ben hep ucretsiz siteler flan yapmıstım onlarıda bilirsiniz zaten şablonları flan hep kendileri hazır verir kod meseleside zaten html olarak kopyala yapıstır yapardım şimdi iş bindi ciddiye arkads bi yere yaptrmıs yarım kalmıs guzel bi site işte şey gibi site www.aslanlarmobilya.com.tr burdaki site gibi daha yarım yamalak ben istiyorum ki siteye giriş yaparken mackolik.com war ya ordaki gibi bi reklam yapıcam hani intro gibi ama cansız hareketsiz sadece bi resim olacak girenler istedigi zmaan bakmadan gece bilecek sonra bide arkadasın yaptıgı site aslanlarmobilya.com.tr gibi daha dogrusu aynısı diyebilirm daha yayınlamadıgı için siteyi veremiyorum size siteyi yapan adamlar http://www.magnetweb.net/ nasıl bişi kullanyrlarsa sanki bloglara bişiler eklersiniz ya onun gibi işte işlemler yapilior php mi neci anlamadım zaten php den flan da anlamam dedklerimi nasıl hallederim bana yardımcı olun nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

goxel_87

New member
php öğren her zaman bilmeden birşeyler yapamazsın ama bilerek yap bir kere pisman olmayacaksın öğren derim

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
işin çok zor ama html yi editleyebilirsin flash template kullan ;)
ama mackolik.com çok proffesyoneldir yapamazzsın............
Bİ öneri daha microsoft publisher var orda kodları bilmeden
site yapabilirsin biraz amtör olur ama git gide kendini geliştirirsin ;)
Kolay gelsin

semihim00

New member
arkadasım bn onun gibi saite yapmak isemiyorum ki sadece girişi warya hani reklam cıkıor bnde reklam işte kampanya gibi vs şeyleri girişte belirtecem buyuk yazı ve resimle okdar işte bunun için ne yapmam lazım zor demeyn arkadaslar nolur yaa

semihim00

New member
tamam ama template ı war zaten bildigim kdaryla bn bide bunu degişitrecekmiyim direk kod mod olmuyrmu bu iş?

HTML