Lutfen yardım.Adsl ile ilgili cok önemli.

kskrebelli

New member
arakdaslar forumda acabilcegim yer olmadıgı icin konuyu buraya actım.

4gb limitliinternet kullanıyorum.3 gun dolmadan kota 500mb ı buldu.nod32 ile sistemi tarattim bi trojen buldu.simdi adsl sifremidedeistircem.benim sorum ise su.benim adsl sifremi bilen biri benim kullanıcı adı ve sifremle baska bir pc den girip kotayı harcayabilirmi.lutfen yardım arkadaslar.bu 3 gun saat oglenin 4 u ve kota 500mb.yardım lutfen:(:(:(:(

guvencan

New member
500 mb benimkide limitli 6gb küsüratını saymıyom turk telekom bu açığı kapattı ama bazı yerlerde olabilir senin şifre çalınmamıştır herkeste o sorun var çalındıysada o şifreni değiştirmeden sen değiştir

RuTH

Altın Üye
adsL şifreni eLe geçirse de senin hattını kuLLanması imkansız, bu konuda için rahat oLsun.
kotanın yükseLmesinin tek sebebi var TeLekomun İbine oLmasından kaynakLanıyor. :durdurun :durdurun

Tepkinizi göstermedikçe bu şerefsizLer sizLeri soymaya devam edecekLerdir. Şu anda TeLekom'a rakip oLacak tek firma var www.smiLeadsL.com herkese tawsiye ediyorum ve kazıkLanmaktan wazgeçin diyorum...

abardanju

New member
aynı sorun bende de oldu 29 yerine 55 milyon fatura ödedik babam fıttırdı bunların yaptığı terbiyesizlik

mehic

New member
türktelekomun şerefsizliği telefondada aynı haltı yiyolar .................diyorum

HTML