Lucid Rüya Telkinli CD Özel

Cihan2033

New member
Merhaba Arkadaşlar

Foruma Daha Yeni Katıldım Ben Aylardır Lusid Rüyalarla İlgileniyorum Ve Kendi Hazırladıgım Subliminal Telkinli CD Yi Sizlere Sunuyorum 2:30 Dakikalık Bir Ney Muzigidir İçine Gizli Mesajlar Gömülmüştür İnsan Kulagının Duyamıyacagı Mesajlardır -35 Desibel Civarındadır Müzigin Yüksek Sesle Dinlenmesi Yarar Degil Zarar Getirir Bu Yüzden Dikkatli Olun Önerdigimiz Günde 8 Saattir Ama Siz 2 3 Saat Dinleyin Yeter Ayrıca Yatarken Ders Çalışırken İşteyken Yemek Yaparken Konuşurken İnternetteyken Nerde Olursanız Olun Dinliyebilirsiniz Etkisini 1 Hafta İçinde Tam Olarak Görüceksiniz Cep Telefonı İpod Veya Bilgisayardan Kulaklık Yolu İle Dinlenmelidir Tekrar Modunda Dinleyin.

Burdan İndir

Şifre: Cihan2033

Not: Rar Dosyasının İçinde Telkin İçerigi Yazmaktadır Neler Söylendigi Yazmaktadır Kullanımıda Yazmaktadır Hiçbir Yerde Bulunmaz Sadece Burda Yayınladım Herkes Alıp Paylaşa Bilir Başka Sitelerde Yayınlayabilir Yanlız Rardan Açılınca Tekrar Upload Veya Rarla Sıkıştırılırsa Telkin Etkisini Kaybeder o Yüzden Orjinal Linkten İndiriniz.

Zeytin

Zeytin&Limon
Icinden cika cika "Uyan" cikti, ben bunu birazcik irdeleyeyim bakalim, ses duzenleme yazilimlari icinde baska birsey bulabilecekmi :smile:

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
bi aralar ilgileniyordum..
fakat lucid ruyaya geçerken kalbim hızlanıyordu bunun içinde dikkatim dağılıyordu
yaklaşık 1 senedir arada sırada deniyorum geceleri fakat olumsuz
bi senin tekniğinle deneyelim nasıl olcak eline emeğine sağlık