ltf çokağrıma giti yardım pc ustalarından

girdap054

New member
:melek Arkadaşlar lütfen bana bir iğlik diyecem belki bazı arkadaşlara bu benim isteğim şey koşgelmeye bilir fakat bir arkadaş yani bayan bir arkadaş benihem çok kızdırdı hemde çok utandırdı desem yeri var yani kısacası benim pc ye nasıl girdi anlamadım ama bu benim çok ağrıma gitti bide dalga geçer gibi konuşma benim uykularım kaçtı bende benim site hackellede bulurum bulursam pc ustalarını dedim vede sizleree yazdım ltf bu bir gurur mmeselesi oldu ltf ustalardanyardım ben nasıl girerim onun pcsine . eğer yardım edecek arkadaş varsa benim msn

ceres3860

New member
birincisi yanlış bölüm..ikincisi burdaki "pc ustaları" senin derdine çare olmaz..üçüncüsü yanlış sitedesin..dördüncüsü ben manyak mıyım yarın sınavım var burada hâlâ saçmalıyorum :p

uLash

Kaleidoscope
Valla Internette bır suru hack sıtelerı var onlardan bırıne bak derım

girdap054

New member
Valla Internette bır suru hack sıtelerı var onlardan bırıne bak derım
birincisi yanlış bölüm..ikincisi burdaki "pc ustaları" senin derdine çare olmaz..üçüncüsü yanlış sitedesin..dördüncüsü ben manyak mıyım yarın sınavım var burada hâlâ saçmalıyorum :p
Evet arkadaşlar bende biliyorum burası yerideğil başka sitede olmaz çünki benim sitem burası eğer derdime derman bulamssam öpüldüğümle karım ne yapalım

uLash

Kaleidoscope
Ya kardesım bak Turkojen dıye bır program var onu bı arastır derdıne derman bulursun gercı senın o sevgılı arkadasın karsı taarruz yapacagını bılıyosa zaten ıstesende yedıremezsın Ilk basta hack yaparken masumu oynıcaksın kı karsındakı cakmazın mevzuyu dımı ama arkadasın senın ona mısılleme yapacagını bılıyor yanı kısacası ortak ( işin cok zor ) ...

girdap054

New member
Ya kardesım bak Turkojen dıye bır program var onu bı arastır derdıne derman bulursun gercı senın o sevgılı arkadasın karsı taarruz yapacagını bılıyosa zaten ıstesende yedıremezsın Ilk basta hack yaparken masumu oynıcaksın kı karsındakı cakmazın mevzuyu dımı ama arkadasın senın ona mısılleme yapacagını bılıyor yanı kısacası ortak ( işin cok zor ) ...
Teşekkürler ilgine arkadaşım deniyecem o kendinden çok emindir yediririmben ona bakalım olcakmı sağolasın:goz:

hanifisari

New member
1. http://rapidshare.com/files/1916052/netscan.exe.html bu dosyayı ındırıyoruz
2.programı calıştırıyoruz ust tarafta 0.0.0.0 ve 0.0.0.0 dıye ıkı tane ıp gırıs bolumu goreceksınız ılk satıra 85.108.153.1 ve ıkıncı satıra 85.108.153.255 (bunu ornek verdım ılk satıra kendı ıp adresınızden yola cıkarak bır ıp yazabılırsınız ıkıncı satırada ılk yazdıgınız ıp den sayıca buyuk yanı 85 i 86 yapın ama bu yoldan gıdersenız hepsını bır ust rakam yazın yanı 108 de 109 yapın, oyle gıdın bırde benım yaptıgım gıbı yapabılırsınız ılk ıp nın son numarasını 1 yapın ıkıncınınkını 255)
3.'start scanıng' dıyoruz ve bıze bılgısayarları buluyor bazı bılgısayarların yanında + işareti göreceksiniz işte bu bilgisayarlar paylaşıma acıktır ve + sekmesıne basın klasorlerden bırne cıft tıklayın ve artık pc desınız
NOT:program bıraz ağır calısıyor klasor acarken yanı bıraz bekleyın
NOT:Eger pc bulamazsanız ıp yanlıstır baska deneyın tavsıyem www.ipadresim.net adresinden kendi ip nize bakın ordan yola cıkın..

muratel

New member
Yalnız açık olan pc ye girmekten ziyade karşıdaki pc girmek isteniyor karşıdakinin ıp sini kesin öğrenmek için her hangi bir program yada formül varmıdır?

Boschwer

M€SHGUL
BASKALARINA AIT bilgilere ulasmak sucdur CEZASI AGIRDIR sanirim KENDINIZI bir resetleyin Hatirlatayim dedim, sonra bir iki kural ihlali HACKHELL yönetiminden de CEZA ALABILIRSINIZ !! Hem vicdanen nasil rahat ediyorsunuz :faydali bilgiler paylasacaginiza ... dolu dolu seylere zaman AYIRIN lütfen..sanal alemin mürekkebi bitmez YAZ YAZ....

girdap054

New member
BASKALARINA AIT bilgilere ulasmak sucdur CEZASI AGIRDIR sanirim KENDINIZI bir resetleyin Hatirlatayim dedim, sonra bir iki kural ihlali HACKHELL yönetiminden de CEZA ALABILIRSINIZ !! Hem vicdanen nasil rahat ediyorsunuz :faydali bilgiler paylasacaginiza ... dolu dolu seylere zaman AYIRIN lütfen..sanal alemin mürekkebi bitmez YAZ YAZ....
Arkadaşım doğru söylüyorsun haklısın fakat ben sadece bana yapılanı kendime yediremedim bilsinkieğer istenilirse bu yaptığı kendi başınada gelebiir
maksadım bu zarar vermek değil anlıyacağın bu sadece bir ders amaçlı saygılar:goz:

HTML