Lock my folder Yardımı

ASİL_1

New member
Arkadaşlar lütfen acilen yardım edin Lock my folder programı ile D: sürücüsünü kilitledim (halt ettik)şimdi tövbe açılmıyor programı açıyorum fakat D: ye erişim engelli
diyor,bütün arşivim gitti lütfen yardım.:ter:

cetincetinkaya

New member
yardım!!!!!!!!!!! programı kurdum 2 tane dosyamı şifreledim biri zaten kilitlenmedi biri kilitlendi sonra kilidi kaldırmaya çalıştım kaldırdım ama dosyalarıma hala erişilemio programda remove die bi yer var oraya tıkladım dosyalar gitti programın içinden hatta programı da sildim ama hala dosyalarıma ulaşamıyorum ne yapabilirim lütfen biri bana yardımcı olsun bi mod arkadaş özel mesajla bana anlatırsa çok sevinirim teşekkürler....

leyalihayal

New member
geçici bi çözüm olacak ama şimdilik sadece dosyalarını geri alabilirsin erişilemeyen bölümle ilgili yapacağım bi şey yok.dosyaların bulunduğu sürücüye sağ tıkla özellikler de araçlar sekmesine gel ve oradan şimdi yedekle seçeneğine tıkla. sana yedeklemeni istediğin dosyaları seçmeni söyler işte orada bütün dosyaları görebilir ve yedeğini bilgisayarının başka herhangi bi bölümüne yedekleyebilirsin daha sonra bu yedeklenmiş dosyayı yine bilgisayarının herhangi bi bölümüne çıkarabilirsin.emin ol bütün dosyalarını geri alabilirsin.şimdilik ancak bu kadar yardımım olabilir.eğer erişilemez hatasını gidermenin yolunu bulursan lütfen banada bildir.çünkü bende aynı şeyin mağduruyum.j@ck@l dan bi yardım alamadım sorunu kendi başıma halletmeye çalıştım ve ancak bu kadarını yapabildim ama şundanda emin olki bu işi kökten halledecem burada bilmişlik taslayıp ta bi bktan anlamayanlara vede bildiklerini anlatma zahmetine girmeyenlere inat.allaha emanet ol ve kendine iyi bak

cetincetinkaya

New member
eywallah çok teşekkürler leyalihayal yardımın işe yaradı herkes denesin ben de o erişilemeyen dosyayı silmenin yollarını arayacağım bulursam bildiririm saygılar ...........

sana teşekkür etmek isterim ama teşekkür butonunu da göremiyorum zaten capsleri de göremiyorum veee hemenpaylas.com dan hiç bşi indiremioırum(eskiden indiriodum) sebebini bi türlü bulamadım

muallim54

New member
mahmutenes' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen acilen yardım edin Lock my folder programı ile D: sürücüsünü kilitledim (halt ettik)şimdi tövbe açılmıyor programı açıyorum fakat D: ye erişim engelli
diyor,bütün arşivim gitti lütfen yardım.:ter:
Bu yöntem "Folder Lock" programı için geçerli. "Lock My Folder" programını buna uygulayarak bir dene. Yüklediğin programın kısayolunu belirtirsen yardımcı olmaya çalışacağım.

Önce masaüstünde boş bir klasör oluştur. Daha sonra bu dosyayı şifrele deyince, şifreli bütün dosyalar görünüyor. Oradan istediğin dosyanın solundaki seçmeyi iptal et. Açılır.

Bir de dosya şifrelemek isterken "folder" dosyasının içine sürükleme yaparsanız program açılınca klasörleri görebilir ve şifreyi çözebilirsiniz:goz:

leyalihayal

New member
muallim54' Alıntı:
Bu yöntem "Folder Lock" programı için geçerli. "Lock My Folder" programını buna uygulayarak bir dene. Yüklediğin programın kısayolunu belirtirsen yardımcı olmaya çalışacağım.

Önce masaüstünde boş bir klasör oluştur. Daha sonra bu dosyayı şifrele deyince, şifreli bütün dosyalar görünüyor. Oradan istediğin dosyanın solundaki seçmeyi iptal et. Açılır.

Bir de dosya şifrelemek isterken "folder" dosyasının içine sürükleme yaparsanız program açılınca klasörleri görebilir ve şifreyi çözebilirsiniz:goz:
DOSTUM ÖNERİLERİN İÇİN SAOL.FAKAT SORUN ŞİREDE DEĞİL.SANIRIM PROGRAMIN DANDİKLİĞİNDEN. ÖYLE TAHMİN EDİYORUM Kİ:BOYUTU BÜYÜK OLAN DOSYALARI ŞİFRELEDİĞİNDE HDD YE ZARAR VERİYOR.ÇÜNKÜ BEN Bİ KAÇ DOSYAYI ŞİFRELEDİM VE SADECE 18 GB LİK DOSYADA ERİŞİLEMEZ HATASI VERDİ.BURDA BAZI ARKADAŞLARIN AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIĞINI TAHMİN EDİYORUM VE SANIRIM ONLARDA YÜKSEK BOYUTLU DOSYALARI KİLİTLEYİNCE AYNI SORUNLA KARŞILAŞTILAR.ÇÖZÜMÜ İLLAKİ VARDIR FAKAT HENÜZ BİLEMİYORUZ.ŞİMDİLİK TEK AKLIMA GELEN F DİSK TÖNTEMİ ONUDA DOSYALARI KAYBETMEDEN HALLETMEK LAZIM:)

cetincetinkaya

New member
leyalihayal' Alıntı:
DOSTUM ÖNERİLERİN İÇİN SAOL.FAKAT SORUN ŞİREDE DEĞİL.SANIRIM PROGRAMIN DANDİKLİĞİNDEN. ÖYLE TAHMİN EDİYORUM Kİ:BOYUTU BÜYÜK OLAN DOSYALARI ŞİFRELEDİĞİNDE HDD YE ZARAR VERİYOR.ÇÜNKÜ BEN Bİ KAÇ DOSYAYI ŞİFRELEDİM VE SADECE 18 GB LİK DOSYADA ERİŞİLEMEZ HATASI VERDİ.BURDA BAZI ARKADAŞLARIN AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIĞINI TAHMİN EDİYORUM VE SANIRIM ONLARDA YÜKSEK BOYUTLU DOSYALARI KİLİTLEYİNCE AYNI SORUNLA KARŞILAŞTILAR.ÇÖZÜMÜ İLLAKİ VARDIR FAKAT HENÜZ BİLEMİYORUZ.ŞİMDİLİK TEK AKLIMA GELEN F DİSK TÖNTEMİ ONUDA DOSYALARI KAYBETMEDEN HALLETMEK LAZIM:)
leyalihayal dostum bir üst mesajında sölediin şey benim sorunumu çözdü zaten arkkadaşların da sorunlarını çözeceğine inanıyorum dosyam da kaybolmadı önce yedekledim o klasörü sonra yedeklediğim klasörü aynı klasörün yerine eskisiyle deiştirdim ..... Hiç bir sorun kalmadı klasörün şifresi kalktı programı da sildim zaten lock lolder Xp 3.5 programını kullanıorum tavsiye üzerine hiçbir sorun yok tavsiye ederim herkese ......

Lock folder xp 3.5 + serial key
http://rapidshare.de/files/27533144/lock_folder_xp_3.5_with_serial_key.rar.html

HTML