Living Dolphins 3D ScreenSaver Full ( Masaüstü Harika)

BURG

New member
Living Dolphins 3D ScreenSaver Full

Suvdan dışarı sıçrayan yunuslar, uçan martılar, yüzen çeşit çeşit balıklar ve hoş bir müzik sizi günün yorgunluğundan biraz olsun dinlenmenize yardımcı olur. İstarseniz ayarları kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Bu programın içinde crack oldugundan bilmeyenler için söylüyorum virüslü uyarısı verebilir

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Alternatif link ekliyorum programlardan olabilecek crack keymaker gibi programların virüs uyarısı verdigini bilmeyen arkadaşlar için

http://hotfile.com/dl/31442860/0fcc5cc/Living_Dolphins_3D.rar.html

alper_42

New member
yukarıda tşk. etmiştim ama teşekkürümü geri alıyorum ve sayın adminleri göreve davet ediyorum, arkadaşın eklediği dosya truva atı içeriyor. lütfen arkadaşım eline ne geçiyor virüslü dosyayı yükleyince. insanların günahına giriyorsunuz. pes ya

nomad03

New member
yukarıda tşk. etmiştim ama teşekkürümü geri alıyorum ve sayın adminleri göreve davet ediyorum, arkadaşın eklediği dosya truva atı içeriyor. lütfen arkadaşım eline ne geçiyor virüslü dosyayı yükleyince. insanların günahına giriyorsunuz. pes ya
uyarın için teşekkürler arkadaşım.
kendini hacker falan sanıyo heralde var böyle tipler

BURG

New member
Arkadaşlar yaşım sizden tahminimce büyüktür oyüzden size pek birşey demek istemiyorum sonuçda bende bunu hoşuma gittigi için yayınladım içinde virüs felan var diyorsan sanırım o keymaker oldugundandır bir nevi serial üretici bunları genelde virüs programları kötü birşeymiş gibi algılıyor ve hemen temizlemeye çalışıyor yada cracklerden dolayı olabilir çünkü lisansız olan bir programı lisanslı ya çeviriyor olay bundan ibarettir
yukarıdaki yorumları okudumda sanki bilerek yapmışız gibi konuşmuşsunuz burdakai programları coguna baksan içlerinde keymaker olan bir sürü program vardır yani sadece benim yükledigimde yok
buda virüs degil ama virüs programınız silmeden keymakeri çalıştırıp kullanmak istiyorsanız geçiçi bir süre virüs programını devre dışı bırakın lisanslı hale getirdikden sonra tekrar etkinleştirin virüs programını
internette programlar kakında pek bilginiz yok sanırım çünkü geneli böyledir
kolay gelsin isteyen yükler istemeyen yüklemez bu bir paylaşımdır

HTML