Lisede Y.Dil Seçimi

RFurkan

New member
Bu senenin sonunda alan seçeceğim.Y.Dil de karar kıldım ama bu bölümden nereleri seçebilirim bilmiyorum.Hocamız Kamu Yönetimi seçebiliyorsun dedi.Sizin bu konuda bir bilginiz var mı.

ram-day

New member
öğretmenlik (yabancı dil, okul öncesi, özel öğretim), dil edebiyat, mütercim tercümanlık, rehberlik bölümleri mevcuttu bizim zamanımızda; daha sonra üniversitede cift diploma şansı verildi; bu sayede kamu vs. bölümlere giden arkadaşlarım oldu. Ama hala devam ediyor mu bilmiyorum:saskin:melek Sen en iyisi rehberlik servisine danış ilk önce. Ben ingilizce öğretmeni olarak yeteneğin varsa bölümü secmeni kesinlikle tavsiye ederim; zira kısıtlı tercih şansı varmış gibi görünse de ihtiyaç cok fazla çünkü bölümünden mezun olan herkes bi çok farklı alanda calışabiliyor, sadece kendini geliştirmen sana bir cok kapı acar; en kötüsü öğretmenlik:vur (az para ama garanti meslek) artık gerisini sen düşün. umarım yardımcı olabilmişimdir.:goz:
sana başlayacağın maratonda başarılar, işiniz cok zor valla Allah (c.c.) yardımcınız olsun

HTML