Lisede seks kasedi skandalı

osiris_cemo

New member
Kayseri’de bir meslek lisesinde okuyan 16 yaşındaki İ.Ç., aynı okuldan tasdiknameyle uzaklaştırılan 16 yaşındaki kız arkadaşı E.M. ile girdiği ilişkiyi cep telefonuna kaydetti.

Daha sonra İ.Ç., genç kızı tehdit ederek üç öğrenci arkadaşıyla da ilişkiye girmesini sağladı. Bu görüntüleri CD’lerle çoğaltıp diğer öğrencilere satmak isterken yakalanan dört öğrenciden üçü tutuklanarak, İncesu İlçesi Çocuk Islah ve Tutukevi’ne gönderildi.

Meslek lisesinde okuyan İ.Ç., devamsızlık nedeniyle okuldan tasdiknameyle uzaklaştırılan E.K.’yla, bir evde iki ay önce ilişkiye girdi.

İlişkiyi cep telefonu kamerasıyla kaydeden İ.Ç., kız öğrenciyi tehdit ederek 3 arkadaşıyla daha ilişkiye girmesini sağladı. Daha sonra ilişki görüntülerini CD’lerle çoğaltan 4 arkadaş, diğer öğrencilere satmak istedi.

Olay ortaya çıkınca 4 öğrenci gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube’de ifadeleri alınan öğrenciler İ.Ç., 16 yaşındaki H.Ö.Ş., 14 yaşındaki M.Ş. ve 17 yaşındaki A.D., adliyeye sevk edildi. Zanlılardan M.Ş. savcılıkça serbest bırakılırken, İ.Ç., H.Ö.Ş. ve A.D. tutuklanarak İncesu İlçesi Çocuk Islah ve Tutukevi’ne konuldu.

Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili olarak, "Ne yazık ki böyle bir olay meydana gelmiş. Olay çok üzücü. Adli açıdan yapılan işlemlerin yanı sıra, idari soruşturma da yürütülmektedir" dedi.

Kaynak

krbl

New member
hadi yedin bi bok neden kayıt ediosun hadi ettin neden arkadaslarına pazarlıosun ayıptır ya

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
çarpık ilişkiler her yerde.olay başlı başına bir rezalet.16 yaşındaki öğrencilerin ilişkiye girmesi ilk perde.bunun görüntülerini çekmeleri ikinci ve satmaya kalkışmaları da üçüncü perde.

bireyler üzerindeki toplumsal baskının ve de cehaletin hepimizi üzen sonuçları bunlar.

daha kötüsü de şu
bu sadece ortaya çıkan bir olay.kimbilir ortaya çıkmayan buna benzer başka olaylarda var.

yazık

psychodrea

"psychologist"
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ' Alıntı:
çarpık ilişkiler her yerde.olay başlı başına bir rezalet.16 yaşındaki öğrencilerin ilişkiye girmesi ilk perde.bunun görüntülerini çekmeleri ikinci ve satmaya kalkışmaları da üçüncü perde.

bireyler üzerindeki toplumsal baskının ve de cehaletin hepimizi üzen sonuçları bunlar.

daha kötüsü de şu
bu sadece ortaya çıkan bir olay.kimbilir ortaya çıkmayan buna benzer başka olaylarda var.

yazık

Sonuna Kadar Katılıyorum..!

arfy

____yaNNNNN
oLayı tek tek sahne sahne biLe gözönüne aLsak herşey yanLs bastan sona ...

oLayn sebeby basLangıcı sonucu ws ws ...

granda

Banned
yav bende kayerılıyım mrk ettım hangı meslek lısesı ısım verırımısın kardes

bizim burda oluyo ole seyler okulun adı ne kardesım

aktas0606

New member
googles' Alıntı:
nereye gidiyor bu gençlik...
dosru soluyo arkadas nereye gıdıyo bu genclık o cogun yerınde ben olsam dusunurdum ornegın bacısı varsa olum derdım benım bacım var benımde basıma boole bısey gelırmı dusuncesı yok adamda dırek dalmıs:) yapacak bısey yok gıttı gul gıbı kız sonunu dusunmuyom ben onun ne bok yıyecekse salak mal oda vermesın canım alla alla:)ben oo kız olsaydım vurudum kendımııı yapacak bıseyı yok cunkuu:vur :vur

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
ne yorumu bunun yorumu da olmazki herşey ortada gittigimiz son da ...

innuendo

HANZALA
Moderatör
Toplumda ki bu Ahlaki çöküntünün
kaynağını bulmak lazım.
neden bu haldeyiz ?İçimizde eksik olan ne?

DeRSaaDeT

Islambol
Bazı kalıplaşmış söylemler......
*Biz modern bi toplumuz modern toplumlarda böyle şeyler olur....
*Kız erkek birlikte eğitim görmelidir.
*Kız ve erkeğin ayrı okullarda eğitim görmesi çağ dışı bir tutumdur.
*Sizi örümcek kafalılar sizi modernleşin biraz medeniyet öğrenin avrupayı örnek alın biraz
*İrticacılar sizi memleket nereye gidiyor.
*Türkiyeyi sizin gibi çağ dışı kafaların eline bırakmayız.

NOT:islam gericiliktir çünkü teknolojiyi emreder.

free!

artık yok...
crazyboy_9999' Alıntı:
biz modern bi toplumuz modern toplumlarda böyle şeyler olur....
ticari kaygı olmasada birçoğunu biliyoruz, nice kızlar birilerine özenip kimlerle neler yapıyor, lisede apaçık ortada..

gfbgfb

New member
bu cocklr ... ypmyı krnda öğrmiyo amk aileleri azcı kshp cıksalar dinini adetini öretseler böle olylr gelmez ...bindik bi alamete gidioz kıyamete hyde....

HTML