linkin park ile ilgili bir soru

hobbaa

New member
geçen gün bana bi arkadaşım mesaj attı msn den. "Kuşun atan PKK pisliklei için şehitleimizin anısına bunu listendeki hekese gönde. Zincii bozasan Tük değilsin. Toplam 95 şehit vedik! Kaholsun PKK!!!" diye işte bende bunu birilerine attım o sırada linkin park dinliyodum. birisi bu mesajıma karşın cevap yazdı "sen önce müziğini değiştir sonra bunları yolla elaleme" diye sonra linkin park pkk ya yardım ediyo etmiyo diye tartışmalar oldu ben inanmıyodum lp nin yardım ettiğine en son araştırmaya başladım lp yardım ediyomu etmiyomu diye ama bişey bulamadım herşeye rağmen içimde kötü bi his kaldı belki siz bilirsiniz yardım ediyo mu etmiyomu diye bu konuyu açtım evet cevaplarınızı bekliyorum:eek:ha

Sercinho7

Dark Side of Creation
yıllardır dinliyorum bu tarzda bi dawranışlarını görmedim..
tamamen savaşa karşı olan bi grup son özellikle son albümlerini incelerseniz düşüncelerini belki biraz daha açık bi şekilde anlarsınız...

size söyleyen kişi muhtemeln bu tarzdan hoşlanmıyodur ya da yabancı bi grup oldugu için söylemiştir..

rapl0rd

New member
secinho sana kesinlikle katılıyorum savasa kesinlikle karsı duran bi grup zaten yakın tarihte duzenlenicek konserler zinciri war adı neydi tam hatırlamıyorum ama dünyanın 9 yerinde aynı anda koserle baslıcak lp de japonya konserlerinde yer alıcak we onculuk eden gruplardan biri son albümünün slow parcalarının turkce anlamlarına bakın savasa ne kadar karsı oldugunu anlarsınız

LunaPark

New member
linkin park yardım konserleri düzenlemiştir festivallere katılmıştır. Savaş karsıtı klipleri var. Geri kalmıs afrika kıtasındaki ülkelere para yardımında bulunmuştur. Linkin Park kim PKK kim... cok alakasız... mantıksız...

bu haberden dünyanın haberi yok senin arkadasının haberi olmuş... Dünya uyuyo demekki... cok yakın arkadası heralde Linkin Park ın.... cok komik :)

ozzy_91

New member
Aynen arkadaşlarında dediği gibi,son kliplerinden savaşa karşı oldukları belli ,böyle bişey yapacaklarınıda sanmıyorum...

HTML