Link Sorunları Öneri

war whoop

New member
Yönetici arkadaşlardan bu konuyla ilgilenmelerini öneriyorum...
rapid deki kırık-bozulmuş linklerin yardımcı olabilecek bir arkadaş tarafından düzeltilmesini öneririm... bu konuyu arattım ama herhangi bişey bulamadım varsa özür..
sınırlı kullanıcıyım o kadar parti indiriyoruz 1 part bozuk-kırık diye indirdiklerimiz hiç bi işe yaramıyor..bu buruma son verecek arkadaş aranıyor!!!:eek:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
war whoop' Alıntı:
Yönetici arkadaşlardan bu konuyla ilgilenmelerini öneriyorum...
rapid deki kırık-bozulmuş linklerin yardımcı olabilecek bir arkadaş tarafından düzeltilmesini öneririm... bu konuyu arattım ama herhangi bişey bulamadım varsa özür..
sınırlı kullanıcıyım o kadar parti indiriyoruz 1 part bozuk-kırık diye indirdiklerimiz hiç bi işe yaramıyor..bu buruma son verecek arkadaş aranıyor!!!:eek:
1'den fazla linki olan dosyaları indirmeden önce bütün linkleri kontrol edip
öyle indirmeye başlarsanız sorun kalmıyacaktır.

Ama sen kontrol ettıkden sonrada silinmişsede ona kımsenın yapabilecek bişeyi yok..

Yani kısacası üşenmeyın 8 part fılmı ındırmeden once kontrol edıverın linkleri :)

war whoop

New member
Anti' Alıntı:
Silinmiş linklerden yada eksik kopyalanmış linklerden biz sorumlu değiliz konunun sahibinin bileceği iş eskimiş konularda bu tür durumlarla karşılaşılabiliyor bize düşen aslında bu tür download içeriğini kaybetmiş konuları bulup yok etmek.. Başka türlü yapılcak bişey yok düşüncesindeyim...
kardeş haklısında bu konuyu yazana da özel msj attım attım fakat ilgilenmediler yada görmadiler yapacak bişey kalamdı da...

J@CK@L' Alıntı:
1'den fazla linki olan dosyaları indirmeden önce bütün linkleri kontrol edip
öyle indirmeye başlarsanız sorun kalmıyacaktır.

Ama sen kontrol ettıkden sonrada silinmişsede ona kımsenın yapabilecek bişeyi yok..

Yani kısacası üşenmeyın 8 part fılmı ındırmeden once kontrol edıverın linkleri :)

İlk defa kontrol etmedim ve ilk defa başıma geliyor zaten ama konu açmamın nedeni benden başka arkadaşlarında bu konuda sıkıntısı olması..

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
J@ck@l abi nin dedeği gibi
yaparsak bi sorun olacağını
düşünmüyorum

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
war whoop' Alıntı:
Tek istediğim şu link in düzeltilmesi nasıl yapılacağını söylerseniz yapabilirim
http://rapidshare.de/files/19207358/rar_password.txt.html
içinde rar şifrei var çeşitli kırma proğramlarını denedim olmadı eğer rar şifresinin nasıl kırılacağını bilen biri varsa ve anlatırsa oda çok makbule geçer (forum da ayrıntılı bulamadım..)
bunun için yapılacak bişey yok.Cunku dosya silinmiş.

HTML