Limp Bizkit Bitiyor Mu???

Nu-metal'in önde gelen gruplarından Limp Bizkit için parlak günler geride kaldı. Yayınladıkları son iki albümle istedikleri başarıyı yakalayamayan grubun sona geldiği söyleniyor. Bu iddiaları güçlendiren en önemli olay ise Wes Borland'ın MTV'ye yaptığı açıklama. Borland, açıklamasında muhtemelen Limp Bizkit'in bittiğini ifade etti.

Wes Borland'ın gruptan ayrılmasının ardından yayınladıkları albümleriyle eski günlerini aratan Limp Bizkit'in Borland'ın geri dönüşüyle eski günlerine döneceği düşünülüyordu. Ancak bu dönüşün ardından gelen ve sıfır promosyonla yayınlanan "The Unquestionable Truth" albümü de beklentilerin altında kaldı.

Fred Durst'ün başını çektiği Limp Bizkit'in bir sonraki adımının ne olacağı hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Uzun bir süredir gruptan herhangi bir ses çıkmadığı için de yavaş yavaş Limp Bizkit'in sona geldiği konuşulmaya başlanmıştı.

Böyle bir dönemde MTV'ye konuşan Borland, grubun muhtemelen bittiğini söyleyerek dikkatleri bir anda Limp Bizkit'in üzerine çekti. Borland açıklamasında "Resmi olarak bir boşluktayız, belki resmen bittik. Her şey havada gibi. Kimse, 'grup olarak bittik' demedi. Herkes kendi işini yapıyor ve bazı üyelerin artık bu gruba ayıracak vakti yok." ifadesine yer verdi.

Açıklamasının devamında Limp Bizkit için müzik yapma isteğinin kendisinde de kalmadığını belirten Borland, gruptan ayrılmadığını ama Limp Bizkit hakkında düşünmekten vazgeçtiğini belirtti.

"The Unquestionable Truth"ın ardından grup üyelerinin birbirinden uzaklaştığını ve birbirleriyle konuşmadıklarını belirten Borland, en çok hayranları için üzüldüğünü dile getirdi.

"The Unquestionable Truth Part 2"nun yayınlamayacağını, eğer yayınlanırsa kendisi için de bir sürpriz olacağını söyleyen Wes Borland, her şeyin mümkün olduğunu; ancak şu andaki gelecek planları arasında Limp Bizkit'in olmadığını belirtti.

(20/03/2006)

sound

New member
bitmez o grup korkmayin sadece son album biraz az satti onceden de yapilmisti hatta Wes gruptan ayrildigini falan aciklamisti ama sonra album yapmislardi uzun lafin kisasi reklam yapiyolar korkmayin

BANGBANG

New member
ya öyle bişi olursa en çok ben üzülürüm heralde bunlar daha adam gibi grup değilken ben demolarını dinlerdim gidişatları gerçekten kötü ama ne olur yalan olsun bu haber dağılmasınlar

HTML