Lime Wire 4.10.0.1 :)

Faramir85

New member
Çok ii dostum saol ben lime wire pro 4.9.37 de kalmışım:D Normal lime Wireda proyu search etmiştim bu yeni sürümünü bulamamıştım tekrar saol.

maltepe21

Banned
arkadasla ufak bi sorum olacak
limewire hemen hemen butun pc mi tarıyo bunu nasıl engelleyecgım nortonda uyarı werıyo.
sadece istedıgım noktayı nasıl paylasıma acabılırım. veya hıcbeseyı paylasıma acmasam olmuyormu

soyle bı sorun var mesela IMG_2212 yazın bıdolu kişinin (canon foto maıınası olan) 2212 ci cektıgı fotografı ındırıyorsunuz benımde basıma gelmesını ıstemıyorum.
bugun denedım cook enteresan kişisel fotograflar cıkabılıyor :D

PYRoMaNiaC

New member
maltepe21' Alıntı:
arkadasla ufak bi sorum olacak
limewire hemen hemen butun pc mi tarıyo bunu nasıl engelleyecgım nortonda uyarı werıyo.
sadece istedıgım noktayı nasıl paylasıma acabılırım. veya hıcbeseyı paylasıma acmasam olmuyormu

soyle bı sorun var mesela IMG_2212 yazın bıdolu kişinin (canon foto maıınası olan) 2212 ci cektıgı fotografı ındırıyorsunuz benımde basıma gelmesını ıstemıyorum.
bugun denedım cook enteresan kişisel fotograflar cıkabılıyor :D
Kurarken sana zaten soruyo tarama yapayım mı diye... Orda yapma diyecektin...
Bide dosyalarını ister paylaşıma açarsın ister paylaşıma açmazsın... İndirdiklerini hangi dosyaya alıyorsan o dosyayı paylaşıma kapatarak dosyayı paylaşmamış olursun... Lime Wire da library'i acarak sağ taraftaki shared files'a sağ tıklayarak stop share files diyerek dosyalarını paylaşıma kapatabilirsin... Umarım yardımcı olabilmişimdir...

İyi formlar...

dursun

New member
yükledim çok güzel açıldı arattım bulmak istediğim herşeyi bulduğu

ama download diyorum indirme yapmıyor neden acaba arkadaşlar javadan olabilirmi?

PYRoMaNiaC

New member
dursun' Alıntı:
yükledim çok güzel açıldı arattım bulmak istediğim herşeyi bulduğu

ama download diyorum indirme yapmıyor neden acaba arkadaşlar javadan olabilirmi?
Javadan olacağını sanmıyorum çünkü java olmazsa zaten kurulmuyor...
Aradığın dosyayı paylaşan kişi sayısının yeterli olmaması indirmene engel olabilir...
Sana tavsiyem aradığın dosya en fazla kaç kişi tarafından paylaşılıyorsa ordan indirmen ve T3 ve T1 bağlantılı olanları kullanman...

İyi forumlar...

sebnemik

PeGaSuS
ya cok tskleer bu bılgıler ıcın ozellıklede su paylasımı kapatma hakkında soru soran arkadasa da tskler. aynısı sormak ıcın bulunmustum ama aldım cevabmı...

millet limewire.com a kosun site bi güzellik yapmıs 29 dolarlık bu yazılımı full sürümünü beles download yapmamıza izin veriyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

HTML