lime wire çalışmıyor arkadaşlar bem bu işlerden hiç anlamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sapicbroth

New member
lime wire .ares .bear share hiçbirisi çalışmıyor indiriyorum kuruyorum sorun yok aramalarımdada sorun yok ama indirmiyor indir link ine tıklıyorum orada link yok sadece indir yazıyor güvenlik duvarını kaldırdım jawa indirdim virüs programını sildim lütfen lütfen

sapicbroth

New member
bilmiyorum dedim arkadaşım

bilmiyorum sen hesap sorma zor durumdayım biliyorsan yanıtla genede bu ilk mesajımı cevapladığın için teşekkürler

beklerdim bekliyorum

hacklatex

New member
belliki bu arkadas muzdarip oldugu bi konudan ötürü üşene üşene hackhell e üye olmuş, söve söve actvitasyonu onaylamış..bu işlemler bittikden sonrada kahır içinde bu konuyu açmış..hackhellden yardım alabilmek için önce hackhell ailesin gerçek anlamda katılmak lazım..

sapicbroth

New member
anladığınız kısım çok mükemmel

ancak kazanmak için önce çalışmak gerekir. benim sıradan bir internet kullanıcısı olduğumu sonrada internette problemler yaşdığımı ve sizden yardım istediğimi anlamışsınız şimdi durup dururken sıradan bir intenet kullanıcısının niçin sitenize abone olmasını gerektiğini anlatırmısınız. tabiki işim olduğunda size geleceğim. siz acıkmadan yemek yiyormusunuz.ayrıca bu siteye ne zaman abone olduğumu bile hatırlamıyorum dışardan takip ediyorum okadar. futbolcu kadar seyirciyede ihtiyaç var değilmiherkez oyuncu olursa kim alkışlayacak. kısacası yardım edebilecek yeteneği ve yüreği olanlardan yardım istiyorum.adamın birine beyleik vermişler önce babasını kesmiş diye bir atasözü duydunuzmu siz hiç sadece yardım istiyorum

sapicbroth

New member
teşekürler arkadaşım az kalsın size veda ediyordum (bana bir insan yeter bir dünya için) diğer arkadaşlar sanırım biraz gençler onlarda ilerleyen vakitlerde herşeyin digital olmadığını anlayacaklar nasıl olsa sabır herşeyin ilacıdır. ama bütün ilaçlar acıdır nedense

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML