LEGAL XP ((windows'unuzu orjinal yapın))

apachens

New member
Arkadaşlar sitede araştırdım bu konuda birkaç konu açılmış ama kimisi virüs içeriyor kimisininde anlatımı karışık..
Bu programı indirdiğinizde ( kendi anlatımı var ) kolaylıkla XP nizi orjinal hale getirebilirsiniz..
Böylece Media Player , İE7 benzeri uygulamalarda güncelleştirme sorunu yaşamazsınız

http://rs94.rapidshare.com/files/80137532/LEGAL_XP.EXE

Yeşil Gözlü

Altın Üye
arkadaşım bu programın virüssüzü zaten yok çünki program wirüs zaten virüs olmasa işletim sisteminin ürün anahtarını değiştiremez yani bi şekilde windows un sistem dosyalarına giriyo ve böylece yasal uyarı gelmiyo (alttaki yıldız) ama windows upload sitesine de girmiyo yani hiç boşuna uğraşmayın ( güncellemeleri yapabiliyosunuz yinede ama siteye girmiyo sadece oto güncelleme yi yapabiliyo siteyi kandıramaz adamlar okadar emek vermiş 3-5 hackher mı siteye girebilmeyi sağlicak hiç sanmıyorum)

fenerleee

New member
kardeş insan ol yalan konuşma virüs buna bulaşmamış dosyanın kendisi virüs zaten.dikkaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttt

laşerlal

New member
teşşekür ederim emeğiniz için ama şifre bulamıyorum xp yi orjinal yapmak için

biri yardımcı olabilirmi bi zahmet

kanka33izm

New member
arkadaşlar siteye yeni gelmiş misafir olanların verdiği proğramları mümkün olduğu kadar indirmeyin bence.böyle namussuzluk yapmaya çalışanlar çıkıyor maalesef:(

HTML