LeechTürk davetiyesi arayanlar

muratmahir

New member
nerden üye olucaz?Şu anda üyelik aktif diyil.giriş yapın diyor
Bir yanlisiniz olmasin, sorun varmi diye siteye yeni üyeymis gibi giris yapip kontrol etmek isterdim fakat mevcut üyeligimin nedeniyle uyari mesaji geliyor. bir sorun olacagini sanmam, biraz daha ugrasirsaniz iyi olur. bence yanlis yaptiginiz bir seyler vardir. hala olmuyorsa tekrar yazin ben yönetime mesaj yazayim, varsa bir problem düzeltmeye calissinlar. lütfen sizden ricam konunun takipcisi olun ki sizlerden gelen uyarilar dogrultusunda sorunlara cabucak müdahale edbileyim. uyariniz icin tesekkürler:victory

:vurhakkimda her hangi bir süpheye yervermemek icin siteden bana gelen mesaji aynen yayinliyorum=

Özel Mesajlar: Üyelikler Geçici Bir Süreliğine Açılmıştır..
08-05-2009 03:12 PM
Sistem
Üyelikler Geçici Bir Süreliğine Açılmıştır..
--------------------------------------------------------------------------------
Sevgili LeechTurk Üyeleri;

Sizlerden ve henüz sitemize üye olmayan arkadaşlardan gelen yoğun talep üzerine üyelikleri kısa bir süreliğine de olsa açma kararı almış bulunuyoruz. Siz değerli üyelerimiz bu gelişmeyi yakınlarınıza bildirerek onlarında sitemizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Üyelikler pazar gecesine kadar açık kalacaktır.. Bol paylaşımlar...

HTML