lcd tv + monitör

atılan

New member
arkadaşlar beko ve vestel gibi bazı firmaların LCD TV leri bilgisayar monitörü olarak kullanılıyormuş çocuklardan ayrı bir bilgisayara ve tv ye sahip olmak cazip geldi fakat ben kullanana pek rastlamadım eksik veya aksaklıklarımı var acaba bilgisi olan paylaşan olursa teşekkür edrim

muratyumuk

New member
Aslında sonuçta ekran kartında uygun çıkışlarının olması yeterli. Bir çok ekran kartı sadece LCD tv leri için değil sıradan CRT tvler le uyumlu çıkışlara sahip. Bir bakıma bu sadece Beko yada Arçelik gibi bir markaya has özellik değil. TV de dijital ,analog yada S-video (ki bir çok tvde bulunur.) olması Pc monitörü olarak kullanmak için yeterli ancak LCD olmayanlarda görüntü pek hoş olmuyor bilgin olsun.

K€N@N

Fearles Hack
aga ıkı markada ıse yaramaz ama ben samsung kullanıyorum plazma super sadece yakından guzel olmuyo duvarda bı ekran altında kasa kablosuzu klavye ve mause super bısı gercekten ve ıstedıgın zamn tv seyret tabı ss.2 yle ızlıyorum ben

atılan

New member
teşekkürler markaları öylesine yazdım samsungun görüntüsünün iyi olduğunu duymuştum ekran kartına gelince tv ye göre pc kuracağıma göre en uygun olanını takmak gere herhalde mesela ge force 8400 gibi falan arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim

HTML