Laptop Wireless Görmüyor...yardım plsss

boga1907

New member
Herkeze merhaba...Laptobum lenovo y550 dün aşama kadar gayet rahat bir şekilde internete giriyordum kalbosuz modemimden ve bir anda balantı gitti şimdi anca modemin kablosunu laptoba takınca girebiliyorum laptobun wireless tuşuda açık sorun nedir lütfen yardımcı olun...

srkngncy

New member
bende lenovo kıullaniyorum eger suruculerini yuklediysen fn ve f5 e bas ayni anda o sekilde wifiyi ve bluetooth u acip kapayabilirsin fn+ f5

boga1907

New member
Çok teşekürler sorunum hal oldu artık bir daha öyle bir sorunum olursa hemen bu yöntemi uygulicam
tekrar teşekürler

srkngncy

New member
Çok teşekürler sorunum hal oldu artık bir daha öyle bir sorunum olursa hemen bu yöntemi uygulicam
tekrar teşekürler
rica ederim.. bu arada kesinlikle kapatma tusundan kapama... sadece windowsun kapatma bolumunden kapat laptopu.. eger kitlenme vs oldugunda o sekil reset atmaya kalkarsa laptop otomatik kapayacaktir suruculeri.. bunuda fn+f5 ile halledebilirsin...

boga1907

New member
srkngncy tekrar bir konuda yardımın lazım şimdi benim laptop kendi mausu dokunarak olan o ekranda çift tıkladığımda açmıyor mecbur sol tuşa basarak açıyorum neden olabilir sorun ?

BySaBoTe

New member
Denetim masasında kalvye ve mouse ayarlarından yada bilgisayarınızın kullandığı harici bir yazılım varsa (Synaptics) gibi programlardan da yapılabilir...

HTML