Laptop Önerisi

Hyperion

Rally Art
Samsung Alma Derim Ben Hiç Kaliteli Deil :sneaky2:

mr.aLi

Moderatör
Moderatör
pek anLamam ama asusLara bak deriM
bende önümüzdeki ay aLacağım ve asus aLmak istiyoruM

wqlky

New member
asuslar da biraz tuzlu geldi bana ilk başta ben de asus almak istiyodum ama kafam karıştı şimdi ne gibi eksileri var samsung notebookların ?

golge83

New member
ben daha dün 1650 tl ye aldım r522 yi özelliklerine göre en ucuzu o

birde aynı fiyatta olan emsallerinin işlemci hızı da düşük

wqlky

New member
ewt banada piyasaya göre fiyat/performans olarak en uygunu r522 gibi geldi, nasıl memnunmusun laptopdan, r522 nin hangi modeli tam olarak

Hyperion

Rally Art
Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur Hiç Tavsiye Etmem Samgung'u Hiç Tavsiye Etmem Özellikle Harddisk Ve Optik Sürücü Sorunu Yaşanan Bir Markadır Samsung Tipi Hoş ama İçi boş Bütçen Ne Ben Ona Göre Bir Fikir Vereym sana

wqlky

New member
hocam 1400 TL kadar bütçem var bu paraya göre oyun performansı iyi olan bi laptop almak istiyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

bece1

New member
Aspire 5739G 'a bir bak derim. Kendim kullanıyorum oynayamadığım bir oyun yok.

Core 2 Duo Centrino 2 P8700 (2.53 Ghz, 1066 Mhz FSB) İşlemci

Nvidia GeForce GT 240M 1Gb Ekran Kartı

4GB ram

320 Gb Harddisk

15,6" HD Led LCD

720P Webcam

4 Saat kullanım süresi.

Bütçeni 200-300 Tl daha zorla ve en az bu özelliklerde bir bilgisayar bak bence eğerki oyunlardan tam performans istiyorsan.

Bu arada belirteyim; GT 240M ile HD4650 arasında çoğu oyun 5 ile 10 FPS fark oluyor ve maalesef ki HD4650 daha iyi bir kart.

wqlky

New member
teşekkürler önerileriniz ben de hd 4650 bu laptobu seçmemdeki en büyük etkendi neyse ben biraz daha araştırıp öyle karar veriyim en iyisi

HTML