lıve messenger sorunu

jettthasan

New member
selamlar, birkaç yere baktım sorunumla ilgili çözüm bulamadım.
homail açılıyor, live messenger açılmıyor
kullanım yerimiz ağda internet yani merkezden engelli bir live messenger mevcut
örnek meboo dan, messenger fx den bağlanıyoruz ama live messenger açılmıyor
kısacası anahtar kodları veya proxy vs. sorunlar var engellemeye çözüm var mı
burası uygun değilse özüdilerim

saygılar

psygnosiss

New member
benimde ihtiyacım var bazı sitelere ve msn e yasak koyuyorlar . program tam oturmadı allahtan ama oturunca baya engellenecez. özellikle msn ve hackhell giremeyecem mesai bitmez artık

fcn

New member
ben anlatim teşekkür edersiniz artık önce msn i pc den kaldırın daha sonra C:\Documents and Settings\.........\Application Data 'msn dosyasını bulun açın ve içindekilerin tamamını silin daha sonra msni baştan yükleyin msniniz açılır bu yaptığımız işleme msne format deniyor
not: ....... yazan yer bilgisayarınızın kullanıcı adı olcak

jettthasan

New member
teşekkürler arkadaş, dediklerini uyguladım genel anlamda başka bilgilerde edindim ama sonuç alamadım
sorun şu 80072eff hatası
sorunu çöz dediğimizde anahtar bağlantı noktaları onarılamıyor
kısadan kısa ana makinadan engelli olduğu söylendi
yani ben ve benim gibi durumda olupta şirket-kamu vs. networkunda bu sorunu yaşayanlar için bir çözüm dü
ama olmadı aslında ilginç olanıda diğer meboo- fx gibi programlar kendi yardımcı servır olarak bize msn yazışma fırsatı veriyor
kendi merkezimizde ki ana makinadan engelli olduğumuza göre hack işi ana makinadan kaldırılmalı veya çözümü varsa o açıklanmalı sorun pc merkezli değil gibi

saygılar

silver021

New member
fcn' Alıntı:
ben anlatim teşekkür edersiniz artık önce msn i pc den kaldırın daha sonra C:\Documents and Settings\.........\Application Data 'msn dosyasını bulun açın ve içindekilerin tamamını silin daha sonra msni baştan yükleyin msniniz açılır bu yaptığımız işleme msne format deniyor
not: ....... yazan yer bilgisayarınızın kullanıcı adı olcak
Güzel öneri :victory ama Allahtanki ben bu tür şeylerle uğraşmak zorunda kalmadım şimdiye kadar. Herşeyi tıkırında kullanabiliyorum. Gende saol ileride başıma gelirse denemekte fayda var derim.:clap

fcn

New member
teşekkür eden arkadaşa teşekkürler :) :D sonuçta basit bir paylaşım birbirimize yardım etmeliyiz (tabi etmiyenlerde var) (çokta alçak gönüllüyüm :D)

Pax_deorum

cursum perficio
aslında bu engelleme işini meb de xxx siteler ve p2p programlarını engellemek için yapıyor sitelere girmek proxi ile hallediliyorda ares , limewire bağlanmiyor sisteme

skysoul23

New member
Arkadaşlar bide tarihten kaynaklanıyor olabilir tarih ayarıylla oynanmıssa live msngerda sorun oluyor bende o sorun çıkmıştı tarihi düzelltiğimde sorun ortadan kalktı

HTML