Lİnkin park hakkında

rahman.mashadow

New member
arkadaşlar ben bu adamları 2 yıldır dinliyorum ama geçen vide.g... .com da bu adamların klibini izledim nedemek istediklerini anlayamadım tam.linkin park meteora albümündeki nobodys listening parçanın anlamını içeriğini bilen biri varsa bizimle paylaşsın lütfen ben tr çevirisini bulamadım da.basit bir klib hazırlanmış ama islamı ve ıraklıları kötüleyen bir klipti acaba parçanın sözleride bu mesajımı içeriyor çok merak ediyorum.parçayı seviyorum ama dinlerken rahatsız oluyorum.Bilen biri varsa yardımcı olsun.pen mansur.teşekkürler saygılar üyeliğim ilk başlarda banlandığı için abimin izniyle burda yazıyorum selamlar :D

elnino

New member
hacı ben klibi izlemedim ama şarkı sözlerinde öle bişi yok, rock çılar genelde savaşa, abd ye falan karşı olurlar zaten

rahman.mashadow

New member
bu konuyu ne zaman açtığımın farkında bile değilimi inan??

hatırlayamdım ama yinede teşekkürler mesajın için

ÜLen keretaa benim ufak birader açmış konuyu : ))))

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
abi sanırım kardeşin açmış şarkı sözleri bölümümüz var aşaağıda orada bulabilirsin türkçesini yoksa bile istek yaparsan yardımcı oluruz ii forumlar

rahman.mashadow

New member
Yok yahu Allah razı olsun inşAllah : )) dinlemesin.ne zaman girmiş benim kullanıcımla ne zaman yazmış haberimde yok banada söylemedi : )) neyse bilen biri varsa topic te açar zaten,ordan girip baksın edepsiz: ))

Uzunefe

Altın Üye
ya savaş karşıtıdır Allah bilir . şimdi bunlar gidip de Iraklıları desteklemez tabii . abd lileri destekler ve sonra da savaş çıkmasın der . soad itleri gibi karşı gelmez bunlar yaw

gizemli_rock

New member
LiNkIm PaRk ın islamı hedef alan sözlerinin olduunu sanmıyorum
bende onu yıllardır dinliorum ama kulağıma çarpmadı öle sözler

rahman.mashadow

New member
bende dinliyorum ama anlamadım nerden çıktı bu fikir.deadman öyle yazmışta haberim yok söyleseydi ben kendim yazardım çektim kulağını zaten : ))

HTML