lütfen

BuRaK_05

New member

Zeytin

Zeytin&Limon
Uyum sorunu markayla değil modelle olacağı için bu soruna cevap veremeyeceğiz..
imkanın varsa c2duo nun 3.00 Ghz olan modeli sanırım E9xxx lerdeydi onu alırsan emin ol daha memnun kalırsın ama fiyat performans olarak belirlediğin işlemci güzel..

anakart tavsiyem asus olacak ama model model değiştiği için yorum yapamıyorum sen beğendiğin bir sistem varsa yaz buraya biz üzerinde yorum yapalım daha iyi olur sanırım?

BuRaK_05

New member
arkadaşlar belirledigim bi model yok sadece benim için performans sizin tavsiye edebilceniz bi model varsa sevinirim tabi buna uygun ram ve ekran kartıyla birlikte

muratyumuk

New member
ileride sistemin eskimeye başladığında overclock yapmak isteyebilirsin. Eğer böyle bir şey düşünüyorsan İNTEL alma hayatta overclok olmaz. Kötü bir kart demiyorum ama overclok işine gelince kütük gibi bir kart. Gigabyte yada Asus almanı tavsiye ederim. Eee doğal olarak parasında göre de modeli değişir.

Zeytin

Zeytin&Limon
intel o.c de kütük gibimi? =)

fsbleri biliyorsun değilmi şuanki..

bence izlenimin yanlış dostum aksine performans olarak şuan çok iyi hem o.c li hem o.c siz..

muratyumuk

New member
FSB değerleri yüksektir ben düşük olduğunu iddia etmedim. Overclock olmuyorlar behsettiğim konu bu. Şu an için FSB değerleri yeterli gelebilir ancak unutma bir zamanlar 667 mhz ler 800 mhz lerde yeterliydi. aman yanlış anlaşımasın ;)
Tabi bu kişiden kişiye değişir. Beni memnun eden bir marka değildi İNTEL Diğer kartların (Asus ve Gigabyte) performansı daha iyi bence.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Kardeş lütfen diye başlık mı olur gözünü seveyim

Türk Dil Kurumu

Başlık: Bir yazının, bir kitabın bölümlerinin başına konulan ve konuyu kısaca tanıtan ibare, serlevha.

Bu seferlik kapatmıyorum konunuzu.

HTML