lütfen yardımm

nirvana258

New member
arkadaşlar birine keylogger yedircem..email olarak gitmiyor.paylaşım klasöründende gitmiyor.msnle göndermeye çalışıyorum göndermek istediğiniz dosya güvenli değil gönderemezsiniz falan diyor..antivirüsü kapattım yinede gitmiyor..nasıl gönderecem bu keyloggu..bilen birisi lütfen yardım etsinnnn:saskin

the flood

New member
Mailden gönderirken '' bu mail güvenli deil gönderemezsiniz '' dio..

ben msn den göndermiştim rarlayıp

1sc0rp!tX

Altın Üye
msn den gönderdiğinde Msn de olan Trend Micro Programı Engelliyordur...

OLmadı bir upload sitesine at öyle gönder =P

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
mail ile trojanlı exe göndermek çok sıkıtnı, özellikle hotmail'e..

gmail'den rar'layıp gönderme imkanın var ama..

msn'den de rar'layıp yollamalısın..

nirvana258

New member
nasıl rarlıycam diycem gülceksiniz bana:(

ya arkadaşlar bu gönderenler nasıl gönderiyor adamlar çatır çatır mail alıyor biz bu işi beceremiycez galiba..

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
rar lamak için önce winrar programı olması gerekir o programı kurduktan sonra rarlıycağınız dosyanın üzerine sağ tıkladıktan sonra arşive ekle yi tıklamanız gerekiyo bu şeklilde rarlamış olursunuz

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
burada detaylı bir winrar kurulum ve kullanım anlatımı var.. sorularına cevap olacaktır..

nirvana258

New member
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar
:D

turk hard bu konuyu iki yere açmıştım..yasak olduğunu bilmiyodum özür dilerim bidaha olmaz..

keyloggeri rarlayıpta yollamaktan başka bi yol yok galiba..rarlayıp email olarak gönderemezmiyim..son soru rarlamaktan başka bi yol var mı keyloggeri yedirmenin...çok soru sordum galiba ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
bir başka yolu hazırladığın server dosyasını bir freehost alıp buraya atarsın, veya rapidshare gibi bir paylaşım sitesine..

kurbana linkini verip yükletebilmen gerekir tabi..

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
:) sanırım sen dosyalarını rapidshare'e yükleyip ordan başkalarına indirtsen yeterli olacak..

diğer kısmı biraz sıkıntı çünkü..

HTML