lütfen yardım...

dodo_060

New member
boş iş gibi gelebilir. ama epeydir bi film arıyorum ve bulamıyorum. bi kez tnt kanalında izlemiştim.rastgele açmıştım ve çok da güzel bi filmdi.ama tamamen aklımdan silinmiş durumda.ne oyuncularından biri ne yönetmeni ne ismi.. saplantı edinmiş durumdayım. eğer bilen hatırlayan izlemiş olan varsa lütfen yardım etsin..

şimdi filmin konusu şöyle;

eşinden boşanmış tek başına yaşayan bi adam. hafta sonları oğluyla balığa gidiyo.. bu arada kırmızı bi impala (sanıyorum) tamir ederek vakit geçiriyo. ama bi taraftan da kanser olduğunu öğreniyo. ve hayatı tamamen anlamsızlaşıyo.
bi gün yolda bi kadınla çarpışıyo. kadının yere düşen kitaplarının arasında kanserle ilgili bi kitap olduğunu görüyo ve gülümsüyo.kadın yanlış anlayıp sinirleniyo. bu şekilde tanışıyolar. ve aşık oluyolar. kırılma noktası ise kadının da lösemi oluşu. her ikisi de tedaviyi reddedip hayatın tadını çıkarmaya devam ediyolar.dolu dolu yaşamak istiyolar. ama en sonunda kadın fenalaşıyo. ve hastaneye yatmak zorunda kalıyo. adam son bi sürpriz yapıp yılbaşında kadını poliklinikten çıkarıp sürpriz bi yere götürüyo. ve kadın ölüyo..
konu bu şekilde..
bilen biri varsa lütfen yardım etsin...

dodo_060

New member
bu konuyu geçen yıl açmıştım hala arıyorum filmi ve hala bulamadım. sanki hiç çekilmemiş böyle bi film.. bilen varsa yazsın lütfen...