lütfen yardım

kankexx

New member
ark ben internet explorer giris sayfası değistiremıyorum neden lütfen yardım edın

Cix MeKan

CHaPKıN
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

S

SqooK^

Guest
ya da sıstemıne reklam yazılımı bulasmıstır. onuda soyle sılebılırsın o uzun surer ama Spybot-S&D bütün reklam yazılımları siler sen bılırsın heralde trojen de buluyo yenı guncellestırmelerınde.. ha arkadasın dedıgını yapman daha kolay olur ugrasmassın. (uzun dedıgımde 45dk-1saat weya harddiske gore degısır..

samimi23

New member
reklam yazılımları ile gelen zararlılar İEde fazla olduğu içindir internet seçenekleri gelişmiş altta sıfırla vardır exploreri başlangıç ayarlarına döndürür sık kullanılanları silmez sonra kendi başlangıç sayfası ayarlarını yaparsın bence böyle dene dahası sen hala İE mi kullanıyosun bence firefoxu dene

HTML