Lütfen.... Mesajlarımızda Türkçe İmla Kurallarına uyunuz...

rottegroupe

New member
Arkadaşlar, imzalar kaldırıldı güzel...

Dünyanın en eski dillerinden birine üstelik onu konuşup yazan ve kullananlar saygı göstermezse gerisini diyemiyorum bile...

Ama bir de şu mesajlarda ve konularda lütfen Türkçe İmla Kurallarına UYALIM...

Hoca osurursa cemaat sıçar hikayesi....

Az önce bir konuya baktım... Arkadaş yazmış....

İlgİnç Kelİme....

Bu nedir sorarım size.... Mesajda her kelime büyük harfle başlıyor, kelime içi harfler büyük.... Arkadaşlar göz var nizam var...

Güzel Türkçe mizi ilk önce bizler katlediyoruz... El oğlu da gelir ...ıçar sonra. Türkiye yerine Turkey yazmak gibi....

Böyle yazanları ve devam ettirmekte ısrarlı olanları ESEFLE KINIYORUM

Lütfen bundan sonra Hackhell Forumlarında bu kurala uyulsun...​

----------------------------------------------------------------------------------------

Tamam Dostlar... Sonra el oğlu gelirde başka şeylerine karıştığı gibi diline de karışırsa görüşürüz... :eek:

Msn veya diğerlerine birşey diyemem. Ama burada mesaj yazarken bari dikkat edilsin... :clap: :D :clap:

Ben kendi sitemde uyguluyorum mesela...

Bu arada fikir ve görüşlere sayı duyarız ama sadece daha dikkat... :eek:

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
hımm enteresan bi düşünce ancak bilmediğin bişi var arkadaşın kullandığı forum dili ingilizce ise ve her yazdığını büyük yazmak isterse büyük olmuyor karışıyo aynen aşağıda yazacağım gibi

İMLA KURALLARINA UYALIM

Hell

Başarıda bir sanattır.
mantıklı doğru sölüyo olabilirsin . . .

ama msn de hızlı yazışmalar nedeniyle oluyo bunlar
tmm yerine ok
hayır yazmak yerine hyr
evet yer,ine hıhı :D gibi :D

0ğuzhan

New member
mavercik aferim + hadi ben ingilizce konuscam veya tükçe bundan sanane :) bu konu cok saçma herkesi tek tek msjlarını editlesin istersen modlar hatta bir tane imlacı moderator koyalım :D

aydinsn

Beşiktaşım
Aslında doğru söylüyosun ama sonuçta resmi bir yazışma deil burdaki, bu mantıkla gidersek mesaj çekerken bile dilbilgisine dikkat edelim., söylemek istediğim şu zaten mevcut bir dil yozlaşması var bunu burada biz düzeltemeyiz, saçma sapan yazılanlara bende karşıyım tabi ki, bunlara dikkat etmek gerekir...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Hoca osurursa cemaat sıçar hikayesi...'' bende seni kullandığın bu deyımden ötürü kınıyorum:D

react

Admin
Süper Moderatör
uyarın için teşekkürler,
şahsen daha çok dikkat edeceğim :)

w133

тσ яєαℓιz&#
Yani adam dogru soyluyo sahsen tesekkur bile ettim :) ...
Ama ben dilimi gerektigi yerde gerektigi gibi kullanıyorum...
Iyi Forumlar...

HTML