Lütfen..KAFAYI YİYECEĞİM !!!

sherlock_holmes

New member
Arkadaşlar ACER ASPİRE 4710G Model Laptop Kullanıyorum.. Son Zamanlarda Ses Kesık Takıntılı Yani Rahatsız Edici Biçimde Geliyor... Ne Yapsam Ne Etsem Olmuyor...Realtek Ses Programını Kullanıyorum..Ayrıca Kulaklıktan da Müzik Dinlese Ses Yine De Takıntılı Çıkıyor... Ancak Windows Başlarken Gelen Ses Gayet Normal..

Görüşlerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum....

efg1903

New member
hoparlörün patlamıs olabilir. bende acer kullanıorum benımde ses kotu sonra ogrendım ki
acerde hoparlör problemi cok oluomus. yapacak bisey yok bi goster garantisine fln istersen.

sherlock_holmes

New member
hoparlörün patlamıs olabilir. bende acer kullanıorum benımde ses kotu sonra ogrendım ki
acerde hoparlör problemi cok oluomus. yapacak bisey yok bi goster garantisine fln istersen.
Bunu Söylediğin İçin Teşekkür Ederim.. Acer Artık Her Yerde Teknik Servis İşini Yapmyıyor...İyice Aza İndirgemiş..Açıkçası Pişman Oldum...

sherlock_holmes

New member
bende acer kullanıyorum gayet memnunum
Acer Diğer Markalara Oranla Performansına Göre Daha İyi Fiyat Sunuyor...
Ancak Çevremdeki İnsanlar Laptoplarının Bir Sürü Sıkıntısından Bahsediyor..

µ.CastieL

New member
işletim sistemin ne ise acer'n sitesinden en guncel ses driverlarını ındır...
realtek kullanmak bişey ifade tmiyo suruculer guncel değilse belkı işletim sisteminden kynaklanan bı sorunun olabılır... bilgisayarında codec bileşenlerini (k-lite codec paket gibi ) yazılımları kaldır sistemini tune up 2008 ile yazılımları kaldırdıktan sonra temizle .. ccleaner da olur .. driverları guncelleledıkten sonra media oynatıcı yazılımlarını codeclerını tekrar yükle pc'ne kontrol et sorun dewam edıyorsa servise götür derim.. yada yenı bi windows kurulumu yapabılırsın sorununu cozermı bılemem ama format en kolay kurtuluş yoludur genelde :D

levent32

New member
Apple Macbook Pro kullanıyorum çokta memmunum Laptop alacaksanız tavsiye ederim şahsen Acer Aspire kullanmış biri olarak memmun kalmadım..

sherlock_holmes

New member
işletim sistemin ne ise acer'n sitesinden en guncel ses driverlarını ındır...
realtek kullanmak bişey ifade tmiyo suruculer guncel değilse belkı işletim sisteminden kynaklanan bı sorunun olabılır... bilgisayarında codec bileşenlerini (k-lite codec paket gibi ) yazılımları kaldır sistemini tune up 2008 ile yazılımları kaldırdıktan sonra temizle .. ccleaner da olur .. driverları guncelleledıkten sonra media oynatıcı yazılımlarını codeclerını tekrar yükle pc'ne kontrol et sorun dewam edıyorsa servise götür derim.. yada yenı bi windows kurulumu yapabılırsın sorununu cozermı bılemem ama format en kolay kurtuluş yoludur genelde :D
Teşekkür Ederimde Codec Olmadan Filmleri Nasıl Açıcam :S

part

New member
arkadaslar adamın uyarım ıstegını hıc okumamıssınız adam dıyor kı hoperlorden ses kesık ayrıca kulaklık takıncada ses kesılıyo ama acılısta ses gayer normal ozaman tamamı ıle prograsal bır hata var cun kı windows acılısında hersey normal ama programlar acılmaya baslayınca kesıntı gelıyo ozaman arkadasımızında dedıgı gıbı ses driverı kaldıracaksın ve kodeklerıde yenıden en guncel surumu yokleyeceksın kolay gelsın arkadasım....

sherlock_holmes

New member
arkadaslar adamın uyarım ıstegını hıc okumamıssınız adam dıyor kı hoperlorden ses kesık ayrıca kulaklık takıncada ses kesılıyo ama acılısta ses gayer normal ozaman tamamı ıle prograsal bır hata var cun kı windows acılısında hersey normal ama programlar acılmaya baslayınca kesıntı gelıyo ozaman arkadasımızında dedıgı gıbı ses driverı kaldıracaksın ve kodeklerıde yenıden en guncel surumu yokleyeceksın kolay gelsın arkadasım....
Evt Dikkatimi O Çekmişti...Açılırken Ve Kapanırken Ses Düzgün Çıkıyordu.. Sanırım En Güncel Driverleri Yüklemem Gerekecek....

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
konuyu açan ve yorum yapan arkadaşlara teşekkürler...
ilerde benimde başıma gelirse diye baktım bilgim oldu...

HTML