LüTfen Biraz Daha hoşGöRüLü Olalım Ve Emeğe Saygı Gösterelim

[KooZ]

New member
Arkadaşlarım bunları söylerken lütfen hiç bir üyemiz yanlış anlmazsın ama özellikle dikaktimi çeken donanım ve işletim sistemleri bölümünden çözülen problemlere karşı bi teşşekür bile edilmiyo oysaki sizlerin sorununu çözmek için moderatorlerimiz ve üyelerimiz elllerinden geleni yapıyo bu sadce 2 konu için değil forumda dikkatimi çeken bir olay lütfen biras daha duyarlı olalım bilemme bana katılıyomuşunuz....

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
valla haklısın nedenir şahsen işletim sistemi modu olarak beklerim tabi günde en az 3 5 sorunla karşılaşıp çözmeye çalışıyorum ama adamında yakasına yapışamıyoruz işte teşekkür et die.............:9

:eek:

eeee canları sağolsun yaws sorunları çözülüyo yeter bana :)

Tycon

New member
Ortalık sömürgen doluda ondan :) Adam problemimi halledeyim gerisini **tiret diyor ve vınnn

adamın biri bana bi video ders hazırlattı sonra verdim buna, tşkr etti yıkama yağlama neyse, sonra baktım indirmemiş, maksat mesaj kasmak laf olsun torba dolsunmuş, bundan sonra başıma gelen her durumda açık açık yerin dibine sokucam milleti, pm miş uyarmaymış bıraktım..
internet bazı insanları değiştiriyor karakteri sıfırlıyor, saygıyı unutturuyor galiba..

celta

New member
MonaLisaYiCizenKisi' Alıntı:
adamın biri bana bi video ders hazırlattı sonra verdim buna, tşkr etti yıkama yağlama neyse, sonra baktım indirmemiş, maksat mesaj kasmak laf olsun torba dolsunmuş, bundan sonra başıma gelen her durumda açık açık yerin dibine sokucam milleti, pm miş uyarmaymış bıraktım..
internet bazı insanları değiştiriyor karakteri sıfırlıyor, saygıyı unutturuyor galiba..
çok ağır konuşmadınmı yaw.. forum mantığını kavramak biraz zaman alıyo ondan kaynaklanıyo bu tip şeyler...

berk

New member

yuh yanı oda essege suyu kacırmıs nedıyım

rune

Os Doctor
Bu düşüncelere katılmamak elde değil... Mavercik de biliyor fırsat bulduğum her an ben de insanların sorunlarını halletmeye çalışıyorum, yardım etmeye çalışıyorum ama her zaman da ne tip biriyle karşı karşıya olduğunu bilmiyorsun ki. Adam için bir ton yazı yazıyorsun yeri geldiğinde ama adam okuyup, sorununu hallediyor ve geçiyor. Ha aslında benim amacım teşekkür edilmek felan da değil ama insanın da zoruna gidiyor böyle hareket. Suratımıza karşı sövse daha iyi wallla...
Ben Mavercike şöyle bişey desem diğer bölümlerde istek yapabilmek için bir mesaj yada başka bir sınır var, en az 50 mesaj gibi bir olay yaniii. İşletim sistemleri ve donanım yardım bölümlerine de böyle bir sınır konulsa nasıl olur acaba...
Neyse canları saolsun arkadaşların.

[KooZ]

New member
VaLLahi Arkadaşlarım Bende Bunun üzerinde Durdum adam sadece Bi sorunu çözmek için mi siteye üye oluyo anlamış değilim bir çok sorun çözüldü arkadaşlarımız yaniz biz emek harcıyoruz ve eminimki burdaki hiç kimse tsk sayısını yükseltmek için bunları söliyorum sanmasın alaksı yok önemli olan emeğine bi cvp bi tsk edilsin ki bizde daha iyi işimizi yaparız .... benden bu kadar...:D
Hepinize İyi Forumlar....

HackHEll.Com >>>> Bu BasJka Cehennemlere Benzemes.......

piken

New member
hiç kalmamış cddn,özsellikle bilgisayar program bölümünde felan yasık...

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
ahaha hackleyin gitsinler yaws:)

ne kadar haklıda olsak adamların içinden gelmedikçe zorla yaptıramayızki

:..asker..:

New member
işte bazılaro yani tam bir e.ek! bi de bişi diycem yani benim görüşümce yeni gelmiş üyelere yardım yönünden abartıya kaçacak yardım yapılmamalı....

neyse emeğin değerini herkesin bilmesi dileğiyle...

'Pulse

New member
çok haklısn gerçekten,

aynı konu için birçok bölüm nasibini alıo,

bence çalışmalara biraz daha ilgi ve saygı, gösterilmeli..

bim_28

Altın Üye
Biz burda internete girmek birilerine yardımcı olmak aradığını
bulmak için mücadele verirken adam istediğini alınca bir teşekkür
bile etmiyor olsun canları sağolsun bu 1-2-3 olur sonra buna
tepkisiz kalamaz (normal bir insansa tabi) o da belki günün birinde
paylaşımcı ve duyarlı olur bizler gibi ve böyle üyelere dostça yaklaşın dost kazanın.
Çünkü sizlerde bu dostça ortamdan etkilendiniz ve burdasınız...

[KooZ]

New member
bim_28' Alıntı:
Biz burda internete girmek birilerine yardımcı olmak aradığını
bulmak için mücadele verirken adam istediğini alınca bir teşekkür
bile etmiyor olsun canları sağolsun bu 1-2-3 olur sonra buna
tepkisiz kalamaz (normal bir insansa tabi) o da belki günün birinde
paylaşımcı ve duyarlı olur bizler gibi ve böyle üyelere dostça yaklaşın dost kazanın.
Çünkü sizlerde bu dostça ortamdan etkilendiniz ve burdasınız...
Biz Sadece Bazı ŞeyLEri ÖğRetmek İstiyoruz Genede Canları Saolsun Burası Hackhell burdan bashka cehhenme yok... :clap:

comand

New member
Millet sizleri asabi gördüm :) ne iğrenç bir espiri neyse arkadaşlar ben bu işi çözdüm neden tşk edilmiyor cevabı basit biz türküz eeee ne alaka şu alaka milletçe bizde nezaket ve minnet duygusu bitme sevyesine gelmiş bundan dolayı tşk etmeyi veya yardımda,paylaşımda bulunmayı kötü birşey olarak algılıyoruz ve bu hızla gidersek emin olun 10 yıl sonrasını düşünmek bile istemiyorum zaten yakında TEŞEKKÜR ET BUTONU yerine HAKARET ET BUTONU koyacağız :)

HTML