lütfen bilenler yardım etsin? cok acil..

yusufaltun

New member
arkadaşlar formatı attım ve windows yukleniyor ekranında takıldı bende kapatıp yenıden format attım ve kur bılesenlerı yuklenıyor ekrarnında takıldı...sonra tekrar format ekrarına geldıgınde hard diskı gormuyor ...yanı bolunecek alanları olusturma sayfasında C,D ,E falan yerıne kur bu bileşene ulasamıyor. tam bu ekranda ben yenıden xp kurmak ıcın enter tusuna bastıgımda da mavi ekran hatası veriyor...lutfen yardım edin...

adraayak

New member
arkadaşımm sanırım senin hard diskete sorun var pc diske ulaşamıyor işaretler bu yönde ama bende tam emin değilim kobloları felan kontrol et ama ama büyük bi ihtimal hdd bozulmuş

muratyılma

New member
hardisk hatası gibi yada bağlı olduğu slotlarda bir sorun olabilir. Anakart via cipsetli ise sata hdd yi tanıtman gerekiyor. Ram uyuşmazlığı da böyle bir sorun yapabilir.

yusufaltun

New member
arkadaşlar yarumlar için tessekurler .....fakat baska bılgısayarda slave olarak bois dan goruyor fakat bılgısayarımdan bakınca gormuyor ......baska bılgısayarda biçimlendirmek istedim ama yinede olmadı....harddisk gercekten bozulmus olması için ne olması gerekır...boyle bır sebep yeterlı mı bozulmus olması ıcın...

HTML