lütfen bakın!!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
ya küfür edenleri banlamassınız.suçu omayanları banlarsınız.lütfen ters iş yapmayın web hacking bölümüne bir bakmanızı istiyorum.adamın biri ağzına geleni söylemiş.zaten nicki ofsayt yaa.banlayın şu adamı.yoksa işler karışacak....

erenay_e

New member
smod lara pm ile konunun linkini gönder ilgilenirler konu açmana gerek yoktu madem açmışsın konunun linkini bari verseydin

SevencLoves

Altın Üye
b@i@c@i' Alıntı:
ya küfür edenleri banlamassınız.suçu omayanları banlarsınız.lütfen ters iş yapmayın web hacking bölümüne bir bakmanızı istiyorum.adamın biri ağzına geleni söylemiş.zaten nicki ofsayt yaa.banlayın şu adamı.yoksa işler karışacak....

Az önce yqazamadığımı şimdi yazayım...ilgili konudaki kişiyi banladım...

Şimdi sende Bana Suçsuz kimi banladığımızı söylermisin ?? Yaptığın büyük bir suçlama bana Nick vermen lazım Bunun farkındasın değilmi

SevencLoves

Altın Üye
lütfen bu konuya mesaj atmayın sadece b@i@c@i Haksız yere kimin ceza aldığını yazacak ve buna karşılık bizimde bir cevap hakkımız olduktan sonra konu kapanacak

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
bakın şu an hatırlamıyorum ama kendimi örnek vereyim.siteye geldiğimde kullandığım nick bici_mam dı.sonra bu nick banlandı.bana neden banladığınızı açıklayın bende biliyim.küfür falan etmedim bunu bştan söyleyeyim.ayrıca sitede karşıma şu kelime çok çıkıyor.a.q..şu an meşgul olduğumdan ve hatırlamadığımdan kimlerin söylediğini yazamıyorum.ama emin olun var...tabii siz o mesajları silmediyseniz.beniim bu sözüm az önceki kullanıcıyaydı ama banlamışsınız ok.saolun....

SevencLoves

Altın Üye
bici_mamDiye bir kulanıcı banlı değil güzel kardeşim sen şifreni unutmuşsundur...Neyse Zaten bu forumda haksız yere kimseye ceza verilmez verildi diyende elindekileri açık oynaması lazım konu uzamasın kapattım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML