Lütfen ayagınızı öpım yardım lazım

dj-emo

New member
Abiler internetden bir site bulduk Flash diye bir site, Aynen sununkini indirdim

tamam indirdim, ama .swf diye birseyler cikdi, hepsini yükledim etdim ,

main.swf tam bu gösterdigim site gibi calisiyor, her yerde yazio, fla diye bir döndürücü var, sothink decompiler, onu kullaniyorum, fla ya döndürüyom, ama sitenin bir kac seyleri ekrana geliyo, eksik cikiyo, siteyi hic degistiremiyorum

napcam bilmiyorum saatlerce onlerce programm indirdim, calisiyorum, Lütfen sögleyin bi bunun kolay yolu yokmu, ben bu siteyi nasil edit yapcam,

LÜTFEN YARDIM

kopload

New member
Düzenlemeye çalıştığın tema Template monster 10506 numaralı teması. Ve siz sadece *.*swf dosyasını indirmişsiniz.Swf to Fla programları ne kadar mükemmel olursa olsun istenilen sonucu veremez.Ben size temanın tamamını buldum fakat arşiv şifreli en kısa sürede kırıp tekrar upload etmeye çalışacağım :001_rolleyes:

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
yaw canm kardeşim sen flash nedir biliyomusunki öle panik yapıyosun swf yaptığın içeriğin flash playerde görünen halidir son hali yani fla ise adobe flash cs serisinde çalışabilmen için o swf görünümünün dosyasıdır yani senin değişiklik yapıp kendine has swf içeriği oluşturmana yarayacak zaten bu görünüşlede flash bilmiyosun zaten yapamazsında ilk önce flash öğren sonrada fla dosyasını editle kolay gellsin

kopload

New member
Peki nerden nasıl öğrensin ? google a flash öğrenmek istiyorum mu yazsın ? Ben burda 100lerce siteye girdim lanet arşivin şifresini bulabilmek için. Madem hiç bir şeye yardım etmeyeceksiniz boş konuşmayın!

dj-emo nun sorusuna gelince ilk mesajımda bahsettiğim dosyanın şifresini buldum fakat arşivde main.swf nin fla dosyası yok eğer photoshop ve web tasarımından anlıyorsan temanın html versiyonunu ve psd leri upload edeceğim. Eğer bu konuda da bilgin yoksa ingilizce / türkçe geniş kaynaklar hakkında bilgi veririm.

*Sürekli upload yaptığım için gerekli olmadan her dosyayı yükleyemiyorum.Malum ttnet 256kb/s upload hızıyla olmuyor.

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
Peki nerden nasıl öğrensin ? google a flash öğrenmek istiyorum mu yazsın ? Ben burda 100lerce siteye girdim lanet arşivin şifresini bulabilmek için. Madem hiç bir şeye yardım etmeyeceksiniz boş konuşmayın!

dj-emo nun sorusuna gelince ilk mesajımda bahsettiğim dosyanın şifresini buldum fakat arşivde main.swf nin fla dosyası yok eğer photoshop ve web tasarımından anlıyorsan temanın html versiyonunu ve psd leri upload edeceğim. Eğer bu konuda da bilgin yoksa ingilizce / türkçe geniş kaynaklar hakkında bilgi veririm.

*Sürekli upload yaptığım için gerekli olmadan her dosyayı yükleyemiyorum.Malum ttnet 256kb/s upload hızıyla olmuyor.

evet öğrenmek istiyorsa aynen senin dediğin gibi google flash öğrenmek istiyorum yazsın bende ilk öle başladım MEB in videolarından yapa yapa öğrendim başka türlü olmaz bu ha html biliyosa takıldığı bi yer varsa amenna yardım ederim ama bilmediği bir konuda ne diyeyimki oda ne anlasın

dj-emo

New member
ben kac kere denedin su dosyayi, swf den fla döndermeyi, ama olmadi -.-, sothing swf decompiler diye bi pogram var, dönderdigim anda, bunuda marcomedia Flash MX profesionell 2004 yükledigim an, cok degisik gösterio bide, yaziformatini degistirip yüklüyo, sonrda site eski hali gibi görünmüyo.

yazi formatini degistermesem, yazilari degistiremiyorum.

kullandigim program marcomedia Flash MX profesionell 2004

flashden cok anlamiyorum :(, html desen internetden hazir html leri kopyalip az degistiriyorum, ögle yüklüom. kendim html yazamiyom :S

Lütfen yardim

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
ben kac kere denedin su dosyayi, swf den fla döndermeyi, ama olmadi -.-, sothing swf decompiler diye bi pogram var, dönderdigim anda, bunuda marcomedia Flash MX profesionell 2004 yükledigim an, cok degisik gösterio bide, yaziformatini degistirip yüklüyo, sonrda site eski hali gibi görünmüyo.

flashden cok anlamiyorum :(, html desen internetden hazir html leri kopyalip az degistiriyorum, ögle yüklüom. kendim html yazamiyom :S

Lütfen yardim
adobe flash cs serisinden birini indir istediğin değişikliği yap ordanda extract et kullanıma hazır bu kadar hem swf den fla ya çeviremezsin swf bir flashın son halidir fla dan editleme yapıp swf ye çevirebilirsin başka sounun varsa söle yardımcı olurum kolay gelsin

onlineprens

New member

Lütfen yardim
IF3DEMO programını indir swf dosyasını %99 ceviri yapıyor cok etkili fakat bazı eksik yerleri düzenlemek icin bilgide şart

HTML